Deň dobrovoľníkov a podporovateľov

19. september 2023 udalosť
Deň dobrovoľníkov a podporovateľov

Stretli sme sa opäť po roku. Opäť v záhrade Centra pre rodinu. Opäť sme zažili priateľské stretnutia, osobné rozhovory pri výborných chlebíčkoch a domácich zákuskoch. Zahrala nám skvelá kapela Aurelius Q. 

Deň dobrovoľníkov a podporovateľov bol prichystaný pre vás všetkých, ktorí ste venovali svoj čas a prostriedky rozvoju Centra pre rodinu. Počas roka 2023 až doposiaľ 220 dobrovoľníkov odpracovalo v CPR viac ako 5000 hodín, čo je neuveriteľné číslo! Vieme, že bez podpory vás všetkých by Centrum pre rodinu nemohlo existovať a tvoriť program a priestor, kde sa rodina a vzťahy v nej tešia úcte a podpore. Tešíme sa z vašej ochoty a podpory, ďakujeme za čas, kreativitu a dary, ktoré nezištne dávate komunite okolo centra. 

Podujatie sme pripravili vďaka podpore Trenčianskeho samosprávneho kraja, ktorý prostredníctvom Participatívneho komunitného rozpočtu prispel k realizácii Dňa dobrovoľníkov. 

Ďakujeme, že ste prišli na záhradnú slávnosť pripravenú pre vás. Vieme, že mnohí dobrovoľníci a podporovatelia sa nemohli zúčastniť. Za všetkých bude odslúžená sv. omša vo štvrtok 21.9.2023 o 18:00 vo farskom kostole sv. Stanislava v Opatovej.

 

   


Pozrite si aj udalosť v kalendári k tomuto článku.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Vitamínová bomba pre vzťahy - ako sme prežili NTM 2024

20. február 2024

V dňoch od 12. do 18. februára 2024 organizovalo Centrum pre rodinu Trenčín už 10-ty Národný týždeň manželstva (NTM), ktorý nám ponúkol jedinečnú príležitosť propagovať a podporiť manželstvo ako vzácnu hodnotu pre moderného človeka. Tohtoročné motto Národného týždňa manželstva bolo: "Vitamíny pre vitálny vzťah"

Národný týždeň manželstva 2024

31. január 2024

Doplňte si vitamíny pre váš vzťah!

2% pre CPR Trenčín 2024

23. január 2024

Ak chcete prejaviť podporu centru pre rodinu, darujte percentá z vašich daní nášmu občianskemu združeniu CPR Trenčín. Váš záujem a podpora nás posúva ďalej. Ďakujeme.

Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou 2024

12. január 2024

Po roku opäť otvárame vzdelávací kurz pre seniorov. Kurz nadväzuje na úspešný projekt Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou. Netradičná forma individuálneho zlepšovania počítačovej gramotnosti, kde školiteľmi sú dobrovoľníci - študenti trenčianskych stredných škôl a gymnázií.

Aký bol advent v našom centre?

8. január 2024

Advent predstavuje obdobie očakávania narodenia Spasiteľa, obdobie, kedy sa snažíme lepšie otvoriť naše srdcia a pripravovať sa na jeho príchod. Jedným zo spôsobov je venovať viac času svojej rodine a blízkym, s ktorými môžeme posilniť naše vzťahy.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2024 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga