Deň dobrovoľníkov a podporovateľov

19. september 2023 udalosť
Deň dobrovoľníkov a podporovateľov

Stretli sme sa opäť po roku. Opäť v záhrade Centra pre rodinu. Opäť sme zažili priateľské stretnutia, osobné rozhovory pri výborných chlebíčkoch a domácich zákuskoch. Zahrala nám skvelá kapela Aurelius Q. 

Deň dobrovoľníkov a podporovateľov bol prichystaný pre vás všetkých, ktorí ste venovali svoj čas a prostriedky rozvoju Centra pre rodinu. Počas roka 2023 až doposiaľ 220 dobrovoľníkov odpracovalo v CPR viac ako 5000 hodín, čo je neuveriteľné číslo! Vieme, že bez podpory vás všetkých by Centrum pre rodinu nemohlo existovať a tvoriť program a priestor, kde sa rodina a vzťahy v nej tešia úcte a podpore. Tešíme sa z vašej ochoty a podpory, ďakujeme za čas, kreativitu a dary, ktoré nezištne dávate komunite okolo centra. 

Podujatie sme pripravili vďaka podpore Trenčianskeho samosprávneho kraja, ktorý prostredníctvom Participatívneho komunitného rozpočtu prispel k realizácii Dňa dobrovoľníkov. 

Ďakujeme, že ste prišli na záhradnú slávnosť pripravenú pre vás. Vieme, že mnohí dobrovoľníci a podporovatelia sa nemohli zúčastniť. Za všetkých bude odslúžená sv. omša vo štvrtok 21.9.2023 o 18:00 vo farskom kostole sv. Stanislava v Opatovej.

 

   


Pozrite si aj udalosť v kalendári k tomuto článku.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Deň dobrovoľníkov a podporovateľov

19. september 2023

Stretli sme sa opäť po roku. Opäť v záhrade Centra pre rodinu. Opäť sme zažili priateľské stretnutia, osobné rozhovory pri výborných chlebíčkoch a domácich zákuskoch. Zahrala nám skvelá kapela Aurelius Q. 

Čaro byliniek

4. september 2023

Ako sa tvorilo s bylinkami

Tutti frutti leto

1. september 2023

O nemeckom tábore na začiatku leta sme už písali. Náš letný príbeh však pokračuje ďalším táborom...

Otec a junior 2023

28. júl 2023

Partia otcov so svojimi synmi vo veku 6-14 r. sa vybrala na predĺžený víkend 20. - 23.7. do Pienín. Už názov autobusu Sunbus naznačoval, že pekné počasie je zajednané.

Denný nemecký tábor 2023

25. júl 2023

Centrum pre rodinu sa v týždni od 10. – 14. 7. 2023 naplnil detskými hlasmi, radosťou a smiechom. Po tretí krát sme aj s podporou sponzora spol. Guzmänner ponúkli denný jazykový tábor, kde nás aj tento rok čakal program so zábavným učením nemeckého jazyka a bohatou škálou aktivít a hier. V priestoroch centra sme sa nielen učili, spievali a tancovali, ale v prestávkach aj vychutnali pestré desiaty, obedy a olovranty. Počas tábora bol s nami aj náš nový pán kaplán o. Pavol, ktorý nám odslúžil sv. omše vo Farskom kostole a pomohol pri výdaji obedov.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2023 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga