Deň nezávislosti

5. júl 2022
Deň nezávislosti

Kto toto vymyslel? Aký deň nezávislosti? Čo sme v Amerike?

Keďže sme kreatívne duše a zaujať dnešnú mládež chce trochu kreativity, pri diskusii o téme posledného Študentského dňa v šk. roku 22/23 nám napadol tento výstižný názov.

V piatok 17.6. sme v našej záhrade privítali študentov gymnázií a psychológov z internetovej poradne IPčko. Popri prežúvaní popcornu a pití kofoly sa diskutovalo na dôležitú tému - Fenomény internetu. Účastníci sa dozvedeli, čo všetko sa na internete odohráva, na čo si treba dať pozor a snažili sa včas identifikovať jeho nástrahy.

Nechýbal ani čas strávený zábavou - prebiehal tradičný turnaj v kalčete a ako posledný bod programu sme si užili vzdelávací kvíz. Všetkým výhercom ešte raz gratulujeme!  

Toto podujatie sa uskutočnilo vďaka finančnej podpore Mesta Trenčín.

Aj v nasledujúcich Študentských dňoch plánujeme pokračovať v témovo hodnotných aktivitách pre dospievajúcu generáciu.

 

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Deň rodiny 2023

26. máj 2023

Tohtoročný Deň rodiny sa už tradične  konal v parku M.R.Štefánika v Trenčíne, ktorý  ponúka dostatok zelene, tieňa  pod korunami starých stromov a spolu s kvitnúcimi kvetmi vytvára úžasné miesto na stretávanie sa rodín, priateľov, súťaženie, kultúrny program, piknik i leňošenie.

Výstava obrazov Janky Švachovej

4. máj 2023

Počas mája sme privítali v našom centre obrazy autorky Janky Švachovej.

25. marec - Deň počatého dieťaťa

23. marec 2023

V sobotu 25. marca 2023 si opäť pripomenieme Deň počatého dieťaťa, ktorý pod hlavičkou Fóra života upriamuje pozornosť na zázrak života, a jeho ochranu od počatia po prirodzenú smrť.

Kurz Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou II.

16. marec 2023

V priestoroch Centra pre rodinu Trenčín opätovne prebieha edukačný kurz Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou. Netradičná forma individuálneho zlepšovania počítačovej gramotnosti, kde školiteľmi sú dobrovoľníci - študenti trenčianskych gymnázií, je zacielená na seniorov, ale vítaní sú všetci, ktorí si túžia osvojiť niečo nové.

Vyhodnotenie Manželskej hry

8. marec 2023

Počas Národného týždňa manželstva prebiehala Manželská hra, do ktorej sa mohol zapojiť každý manželský pár, ktorý využil 3 ponuky spriaznených prevádzok alebo sa zúčastnil podujatia. 

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2023 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga