Ako sme šprechovali

19. júl 2022
Ako sme šprechovali

Druhý júlový týždeň sa nám podarilo aj vďaka sponzorovi GUZMÄNNER s.r.o. uskutočniť 2. ročník denného nemeckého tábora.

Keďže bol o tábor veľký záujem, rozhodli sme sa využiť naše kapacity a spístupniť ho 19 deťom. Vďaka skvelej lektorke Katke a trom šikovným animátorkám prežili účastníci výnimočný prázdninový čas plný smiechu, tancov, zábavy, nemeckých fráz a tvorivých činností. 

Každý deň bola pripravená téma so zaujímavými aktivitami. Deti sa naučili pomenovať farby, dopravné prostriedky (s výletom na lodi), spraviť nákup v obchode, spoznali Nemecko... Nesmelo chýbať ani množstvo hier, výbeh na ihrisko či do lesoparku, nanuky, veľa ovocia, maškŕt, dobrého jedla a prekvapení :). Celý týždeň vyvrcholil milým záverečným vystúpením pre rodičov a príbuzných.

Učiť deti bolo radosťou a teší nás, že sa stretla taká skvelá partia, v ktorej vzniklo veľa pekných kamarátstiev.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Deň rodiny 2023

26. máj 2023

Tohtoročný Deň rodiny sa už tradične  konal v parku M.R.Štefánika v Trenčíne, ktorý  ponúka dostatok zelene, tieňa  pod korunami starých stromov a spolu s kvitnúcimi kvetmi vytvára úžasné miesto na stretávanie sa rodín, priateľov, súťaženie, kultúrny program, piknik i leňošenie.

Výstava obrazov Janky Švachovej

4. máj 2023

Počas mája sme privítali v našom centre obrazy autorky Janky Švachovej.

25. marec - Deň počatého dieťaťa

23. marec 2023

V sobotu 25. marca 2023 si opäť pripomenieme Deň počatého dieťaťa, ktorý pod hlavičkou Fóra života upriamuje pozornosť na zázrak života, a jeho ochranu od počatia po prirodzenú smrť.

Kurz Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou II.

16. marec 2023

V priestoroch Centra pre rodinu Trenčín opätovne prebieha edukačný kurz Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou. Netradičná forma individuálneho zlepšovania počítačovej gramotnosti, kde školiteľmi sú dobrovoľníci - študenti trenčianskych gymnázií, je zacielená na seniorov, ale vítaní sú všetci, ktorí si túžia osvojiť niečo nové.

Vyhodnotenie Manželskej hry

8. marec 2023

Počas Národného týždňa manželstva prebiehala Manželská hra, do ktorej sa mohol zapojiť každý manželský pár, ktorý využil 3 ponuky spriaznených prevádzok alebo sa zúčastnil podujatia. 

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2023 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga