Aký bol advent v našom centre?

8. január 2024 galéria udalosť
Aký bol advent v našom centre?

Advent predstavuje obdobie očakávania narodenia Spasiteľa, obdobie, kedy sa snažíme lepšie otvoriť naše srdcia a pripravovať sa na jeho príchod. Jedným zo spôsobov je venovať viac času svojej rodine a blízkym, s ktorými môžeme posilniť naše vzťahy.

Aj tento rok sme mali tú možnosť vďaka adventným víkendom organizovaným Centrom pre rodinu. Každú adventnú sobotu a nedeľu mohli ľudia prísť a aktívne sa zapojiť. Vďaka dobrovoľníkom sme mohli so svojimi deťmi vytvárať a zdobiť naše domovy, učiť sa novým veciam a spoločne tráviť čas.

V rámci tvorivých dielní sme si mohli vyrobiť anjelikov, vianočné ozdoby z rôznych materiálov, Betlehemy alebo vyzdobiť medovníčky. Okrem toho sme mohli obdivovať vystúpenie detí zo Súkromnej umeleckej školy, ktoré umocnilo predvianočnú atmosféru.

Nebolo zabudnuté ani na naše chuťové poháriky - v podbrání sme si mohli pochutnať na rôznych lahôdkach, medzi ktorými si každý našiel niečo podľa svojho gusta. Okrem toho sme mohli zakúpiť výrobky od šikovných rúk dobrovoľníkov, čím sme podporili činnosť Centra. A nielen punč a čaj nás zahrievali, ale aj dobrý pocit zo stretnutia s priateľmi.

Už tradične sa pred začiatkom adventu pripravili adventné vence z prírodných materiálov a tie si mohli záujemcovia objednať a zakúpiť. Výťažok z ich predaja bude použitý na podporu aktivít Centra.

Chceli by sme touto cestou vyjadriť vďaku všetkým dobrovoľníkom, ktorí nám aj tento rok spríjemnili adventný čas a obohatili ho inšpiráciou.


Pozrite si aj udalosť v kalendári a fotky k tomuto článku.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Vitamínová bomba pre vzťahy - ako sme prežili NTM 2024

20. február 2024

V dňoch od 12. do 18. februára 2024 organizovalo Centrum pre rodinu Trenčín už 10-ty Národný týždeň manželstva (NTM), ktorý nám ponúkol jedinečnú príležitosť propagovať a podporiť manželstvo ako vzácnu hodnotu pre moderného človeka. Tohtoročné motto Národného týždňa manželstva bolo: "Vitamíny pre vitálny vzťah"

Národný týždeň manželstva 2024

31. január 2024

Doplňte si vitamíny pre váš vzťah!

2% pre CPR Trenčín 2024

23. január 2024

Ak chcete prejaviť podporu centru pre rodinu, darujte percentá z vašich daní nášmu občianskemu združeniu CPR Trenčín. Váš záujem a podpora nás posúva ďalej. Ďakujeme.

Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou 2024

12. január 2024

Po roku opäť otvárame vzdelávací kurz pre seniorov. Kurz nadväzuje na úspešný projekt Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou. Netradičná forma individuálneho zlepšovania počítačovej gramotnosti, kde školiteľmi sú dobrovoľníci - študenti trenčianskych stredných škôl a gymnázií.

Aký bol advent v našom centre?

8. január 2024

Advent predstavuje obdobie očakávania narodenia Spasiteľa, obdobie, kedy sa snažíme lepšie otvoriť naše srdcia a pripravovať sa na jeho príchod. Jedným zo spôsobov je venovať viac času svojej rodine a blízkym, s ktorými môžeme posilniť naše vzťahy.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2024 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga