Aký bol advent v našom centre?

8. január 2024 galéria udalosť
Aký bol advent v našom centre?

Advent predstavuje obdobie očakávania narodenia Spasiteľa, obdobie, kedy sa snažíme lepšie otvoriť naše srdcia a pripravovať sa na jeho príchod. Jedným zo spôsobov je venovať viac času svojej rodine a blízkym, s ktorými môžeme posilniť naše vzťahy.

Aj tento rok sme mali tú možnosť vďaka adventným víkendom organizovaným Centrom pre rodinu. Každú adventnú sobotu a nedeľu mohli ľudia prísť a aktívne sa zapojiť. Vďaka dobrovoľníkom sme mohli so svojimi deťmi vytvárať a zdobiť naše domovy, učiť sa novým veciam a spoločne tráviť čas.

V rámci tvorivých dielní sme si mohli vyrobiť anjelikov, vianočné ozdoby z rôznych materiálov, Betlehemy alebo vyzdobiť medovníčky. Okrem toho sme mohli obdivovať vystúpenie detí zo Súkromnej umeleckej školy, ktoré umocnilo predvianočnú atmosféru.

Nebolo zabudnuté ani na naše chuťové poháriky - v podbrání sme si mohli pochutnať na rôznych lahôdkach, medzi ktorými si každý našiel niečo podľa svojho gusta. Okrem toho sme mohli zakúpiť výrobky od šikovných rúk dobrovoľníkov, čím sme podporili činnosť Centra. A nielen punč a čaj nás zahrievali, ale aj dobrý pocit zo stretnutia s priateľmi.

Už tradične sa pred začiatkom adventu pripravili adventné vence z prírodných materiálov a tie si mohli záujemcovia objednať a zakúpiť. Výťažok z ich predaja bude použitý na podporu aktivít Centra.

Chceli by sme touto cestou vyjadriť vďaku všetkým dobrovoľníkom, ktorí nám aj tento rok spríjemnili adventný čas a obohatili ho inšpiráciou.


Pozrite si aj udalosť v kalendári a fotky k tomuto článku.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

16. ročník podujatia Hviezdy deťom - boli sme pri tom

28. jún 2024

Trenčín sa opäť stal dejiskom významného charitatívneho podujatia „Hviezdy deťom“, ktoré prebehlo už po šestnásty krát a opäť na Štadióne Sihoť, kde celá myšlienka pred rokmi začala.

Neplatení hrdinovia - uspeli sme v hlasovaní na podporu nášho projektu

18. jún 2024

Centrum pre rodinu v Trenčíne za dobu svojej existencie funguje do veľkej miery na práci dobrovoľníkov. Postupom času sa nám darí pracovať s dobrovoľníkmi systematickejšie. Zapojili sme sa do Participatívneho komunitného rozpočtu TSK s projektom "Neplatení hrdinovia". Cieľom projektu bolo podporiť a rozšíriť dobrovoľníctvo, ktoré je kľúčové pre naše centrum.

Akcia Otec a dcéra jún 2024 v Pastoračnom centre Jonatán

13. jún 2024

Od 6. júna do 9. júna 2024 sa v Pastoračnom centre Jonatán konala výnimočná akcia zameraná na budovanie vzťahu medzi otcom a dcérou. Na tento predĺžený víkend sa stretlo 13 párov, kde dievčatá vo veku 14 až 16 rokov spoločne so svojimi otcami prežívali nezabudnuteľné chvíle plné zážitkov, dobrodružstiev a vzájomného spoznávania.

Akcia Otec a dcéra v Pastoračnom centre Jonatán

13. jún 2024

Od 6. júna do 9. júna 2024 sa v Pastoračnom centre Jonatán konala výnimočná akcia zameraná na budovanie vzťahu medzi otcom a dcérou. Na tento predĺžený víkend sa stretlo 13 párov, kde dievčatá vo veku 14 až 16 rokov spoločne so svojimi otcami prežívali nezabudnuteľné chvíle plné zážitkov, dobrodružstiev a vzájomného spoznávania.

Otec & syn na mori 2024 - Dobrodružstvo na Jadrane

10. jún 2024

V máji sa uskutočnila nezabudnuteľná plavba určená na prehĺbenie vzájomných vyťahov otcov a synov, ktorú organizovalo Centrum pre rodinu Trenčín. Tento jedinečný program, ktorý trval od soboty 11. mája do soboty 18. mája, priniesol do života účastníkov mnoho vzácnych okamihov. Na palubách dvoch desaťmiestnych lodí typu Dufour sa plavilo 8 párov otcov a synov, animátor, kňaz a 2 kapitáni.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2024 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga