Aký bol Deň rodiny 2021

6. august 2021
Aký bol Deň rodiny 2021

Nedeľné ráno sa začalo poriadnym lejakom a v rôzne dlhých intervaloch pokračovalo celý
deň. No napriek nepriazni počasia množstvo dobrovoľníkov spojilo svoje sily, aby pre nás
pripravilo výnimočný Deň rodiny.

Výnimočný bol z viacerých dôvodov. V parku pri stanici sa stretlo menej ľudí ako minulý rok, viacerých odradilo počasie, no tí, čo sa nezľakli, si určite prišli na svoje.

O 14:00 sa celý program začal sv. omšou, ktorá sa niesla v duchu myšlienky Otec na blízku, premýšľali sme nad blízkosťou nášho Nebeského otca, ale určite aj úlohou toho pozemského. Pokračovali sme divadelným predstavením súboru Kapor na scéne. Deti sa na divadielko veľmi tešili, no vtedy sa rozpršalo a celé predstavenie s účinkujúcimi aj divákmi sa prenieslo do altánku, čím celé divadlo nadobudlo príjemnú domácku atmosféru a veľmi dobre sme sa zabavili. Spolu s hercami sme riešili záhadu strateného obrazu a niektoré deti sa do toho poriadne vložili.

Potom prišla deti zabaviť a roztancovať veselá Dúhalka a deti s radosťou poskakovali pod pódiom. Akrobatické predstavenie dvoch Spidermanov, ktorí pohybovo vtiahli deti do svojho predstavenia, sa zase uskutočnilo v priestoroch parku.

Tí najskalnejší vydržali až do večera a Deň rodiny zakončilo krásne a energiou sršiace spevácke vystúpenie Márie Čírovej, ktoré pritiahlo do parku aj veľa ďalších ľudí. Ako sama speváčka povedala, pre ňu je rodina najdôležitejšia na svete a veľmi rada podporila práve toto naše podujatie.

Počas celého programu bolo čas na príjemné rozhovory s priateľmi a bohaté sprievodné aktivity - rodinná hra, pri ktorej sme zbierali pečiatky a mali sme šancu zaradiť sa do losovania a vyhrať. Deti výskali pri jazde na fúriku, či hádzaní starých mobilov do záchodovej misy, ale určite zaujalo aj zhadzovanie plechoviek prúdom vody, či hra Twister. Nemožno zabudnúť na skákací hrad či rodinné fotenie so zábavnými rekvizitami.

Tento krásny a pozitívnou energiou nabitý deň by sme nemohli prežiť bez práce a obetavosti organizátorov, dobrovoľníkov a sponzorov. Vám všetkým patrí veľká vďaka, myslím, že ťažko spočítať tie hodiny práce, ktoré ste spoločne vložili do tohto projektu, aby sme všetci mohli prežiť výnimočný deň a osláviť naše rodiny. A to všetko aj napriek nepriazni počasia.

Ďakujeme.

Účastníčka Petra.

Podujatie sa uskutočnilo vďaka podpore Trenčianskeho samosprávneho kraja a Mesta Trenčín.

            

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Rodinný florbalový turnaj v Trenčíne: Spojenie rodín a športovej vášne

26. marec 2024

Dňa 16. marca 2024 sa Športové centrum M- SPORT na Ostrove v Trenčíne stalo dejiskom výnimočného športového podujatia.

Rekonštrukcia oporných múrov: Ďalšia fáza v celkovej revitalizácii priestorov Centra pre rodinu Trenčín

15. marec 2024

V pondelok 11.3.2024 sa začala plánovaná rekonštrukcia oporných múrov u nás v záhrade - v Centre pre rodinu Trenčín.

Vitamínová bomba pre vzťahy - ako sme prežili NTM 2024

20. február 2024

V dňoch od 12. do 18. februára 2024 organizovalo Centrum pre rodinu Trenčín už 10-ty Národný týždeň manželstva (NTM), ktorý nám ponúkol jedinečnú príležitosť propagovať a podporiť manželstvo ako vzácnu hodnotu pre moderného človeka. Tohtoročné motto Národného týždňa manželstva bolo: "Vitamíny pre vitálny vzťah"

Národný týždeň manželstva 2024

31. január 2024

Doplňte si vitamíny pre váš vzťah!

2% pre CPR Trenčín 2024

23. január 2024

Ak chcete prejaviť podporu centru pre rodinu, darujte percentá z vašich daní nášmu občianskemu združeniu CPR Trenčín. Váš záujem a podpora nás posúva ďalej. Ďakujeme.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2024 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga