Hviezdy deťom 2020

24. november 2020

Hviezdy deťom poďakovanie

 Dvanásty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom sa i napriek zdanlivo nepriaznivej stiuácii súvisiacej s korona krízou podarilo zorganizovať. Tento rok mal však prívlastok „inak“.

Aktuálna situácia neumožnila usporiadať podujatie tak, ako počas uplynulých rokov. Ale i napriek tomu sa AS Trenčín nevzdal a zachoval kontinuitu tejto výnimočnej charitatívnej akcie. Je nám cťou, že CPR Trenčín je súčasťou tohto projektu a bolo zaradené medzi obdarované subjekty.


Je obdivuhodné, že i napriek zložitému obdobiu sa viaceré  športové osobnosti zmobilizovali a pokračujú v začatej tradícii pomáhať rôznym subjektom, ktoré vzhľadom na dnešnú situáciu potrebujú pomoc viac ako inokedy.


ĎAKUJEME

 

 

 

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Deň rodiny 2023

26. máj 2023

Tohtoročný Deň rodiny sa už tradične  konal v parku M.R.Štefánika v Trenčíne, ktorý  ponúka dostatok zelene, tieňa  pod korunami starých stromov a spolu s kvitnúcimi kvetmi vytvára úžasné miesto na stretávanie sa rodín, priateľov, súťaženie, kultúrny program, piknik i leňošenie.

Výstava obrazov Janky Švachovej

4. máj 2023

Počas mája sme privítali v našom centre obrazy autorky Janky Švachovej.

25. marec - Deň počatého dieťaťa

23. marec 2023

V sobotu 25. marca 2023 si opäť pripomenieme Deň počatého dieťaťa, ktorý pod hlavičkou Fóra života upriamuje pozornosť na zázrak života, a jeho ochranu od počatia po prirodzenú smrť.

Kurz Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou II.

16. marec 2023

V priestoroch Centra pre rodinu Trenčín opätovne prebieha edukačný kurz Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou. Netradičná forma individuálneho zlepšovania počítačovej gramotnosti, kde školiteľmi sú dobrovoľníci - študenti trenčianskych gymnázií, je zacielená na seniorov, ale vítaní sú všetci, ktorí si túžia osvojiť niečo nové.

Vyhodnotenie Manželskej hry

8. marec 2023

Počas Národného týždňa manželstva prebiehala Manželská hra, do ktorej sa mohol zapojiť každý manželský pár, ktorý využil 3 ponuky spriaznených prevádzok alebo sa zúčastnil podujatia. 

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2023 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga