Hviezdy deťom 2020

24. november 2020

Hviezdy deťom poďakovanie

 Dvanásty ročník charitatívneho podujatia Hviezdy deťom sa i napriek zdanlivo nepriaznivej stiuácii súvisiacej s korona krízou podarilo zorganizovať. Tento rok mal však prívlastok „inak“.

Aktuálna situácia neumožnila usporiadať podujatie tak, ako počas uplynulých rokov. Ale i napriek tomu sa AS Trenčín nevzdal a zachoval kontinuitu tejto výnimočnej charitatívnej akcie. Je nám cťou, že CPR Trenčín je súčasťou tohto projektu a bolo zaradené medzi obdarované subjekty.


Je obdivuhodné, že i napriek zložitému obdobiu sa viaceré  športové osobnosti zmobilizovali a pokračujú v začatej tradícii pomáhať rôznym subjektom, ktoré vzhľadom na dnešnú situáciu potrebujú pomoc viac ako inokedy.


ĎAKUJEME

 

 

 

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Otec a dcéra 2024

7. jún 2024

Viete že, otec je pre dcéru prvý a veľmi dôležitý muž v ich živote a je im vzorom pre ich budúceho partnera?

Výstava obrazov drevených kostolov

7. december 2023

Tento mesiac sa tešíme z novej výstavy, ktorá je tvorená kresbami prevažne drevených kostolov od autora Martina Gašpara. 

Lampiónový sprievod 2023

27. november 2023

Už po štvrtý raz sme zorganizovali náš tradičný novembrový pochod sv. Martina. Tento rok nám ale kvôli počasiu nevyšiel plánovaný termín 11.11. a museli sme ho presunúť o týždeň neskôr.

Večer s literatúrou 2023

15. november 2023

Zákutia záhrady CPR opäť po roku ponúkli priestor na spojenie slova, hudby a výtvarného umenia.

Amoris pre manželov

23. október 2023

Druhý októbrový víkend sme sa spoločne s neziskovou organizáciou Familiae Locum - Rodinkovo v Centre pre rodinu Trenčín spolupodielali na organizácii programu pre manželov s názvom Amoris pre manželov.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2023 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga