Juniori seniorom

31. január 2022
Juniori seniorom

Od januára v Centre pre rodinu prebieha kurz Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou.

Kurz, kde mladí učia starších, je zacielený primárne na seniorov, ktorí sa chcú zlepšiť v ich používaní. Seniorom tiež prinášame individuálny prístup a pochopenie, ktoré naši starkí tak potrebujú.

V kurze sa učia, ako si nastaviť počítač, založiť emailovú schránku, ako si stiahnuť skype alebo zoom, aby sa mohli spojiť so svojimi deťmi, či vnúčatami. K dispozícii sú počítače a individuálne školenie od našich študentov - dobrovoľníkov.

Tento projekt je realizovaný vďaka podpore Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie. Počet miest je obmedzený. Ak máte ešte záujem zapojiť sa do kurzu, je potrebné prihlásiť sa cez Prihlasovací formulár alebo sa môžete prihlásiť na tel. čísle: 0940 785 275.


Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Vitamínová bomba pre vzťahy - ako sme prežili NTM 2024

20. február 2024

V dňoch od 12. do 18. februára 2024 organizovalo Centrum pre rodinu Trenčín už 10-ty Národný týždeň manželstva (NTM), ktorý nám ponúkol jedinečnú príležitosť propagovať a podporiť manželstvo ako vzácnu hodnotu pre moderného človeka. Tohtoročné motto Národného týždňa manželstva bolo: "Vitamíny pre vitálny vzťah"

Národný týždeň manželstva 2024

31. január 2024

Doplňte si vitamíny pre váš vzťah!

2% pre CPR Trenčín 2024

23. január 2024

Ak chcete prejaviť podporu centru pre rodinu, darujte percentá z vašich daní nášmu občianskemu združeniu CPR Trenčín. Váš záujem a podpora nás posúva ďalej. Ďakujeme.

Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou 2024

12. január 2024

Po roku opäť otvárame vzdelávací kurz pre seniorov. Kurz nadväzuje na úspešný projekt Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou. Netradičná forma individuálneho zlepšovania počítačovej gramotnosti, kde školiteľmi sú dobrovoľníci - študenti trenčianskych stredných škôl a gymnázií.

Aký bol advent v našom centre?

8. január 2024

Advent predstavuje obdobie očakávania narodenia Spasiteľa, obdobie, kedy sa snažíme lepšie otvoriť naše srdcia a pripravovať sa na jeho príchod. Jedným zo spôsobov je venovať viac času svojej rodine a blízkym, s ktorými môžeme posilniť naše vzťahy.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2024 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga