NTM 2021 - ako ste ho prežili?

2. marec 2021
NTM 2021 - ako ste ho prežili?

Máme za sebou nezvyčajný ročník Národného týždňa manželstva. Hoci sa uskutočnil vo zvyčajnom čase, prebehol v inej forme, než na akú sme zvyknutí.

Po minulé roky sme sa ako viaceré manželské páry mohli stretávať pri spoločných aktivitách, hrách, zábave. Prípadne sme zvolili ako jednotlivé manželské páry príjemnú romantickú večeru v obľúbenom podniku alebo návštevu divadla či kina.

Tento rok je iný, pretože naše obľúbené podniky, kiná a divadlá sú zavreté a spoločné aktivity realizujeme iba v kruhu našich rodín. Témou tohtoročného NTM bolo “Bezpečne v manželstve” a aktivity spojené s NTM sme mohli absolvovať online v bezpečnom teple našich domovov. Pridali ste sa k nám?

Na stránke ntm.sk sme mali (aj máme) k dispozícii viaceré online aktivity, videá a prednášky venované manželstvu. Takisto naše centrum prinieslo aktivitu Dobrodružstvo v manželstve s dennými zamysleniami zameranými na vzťahy, s cieľom vniesť do našich vzťahov viac bezpečia. Ak ste niektoré z aktivít nestihli a máte chuť si ich vyskúšať, sú ešte stále k dispozícii na našej stránke.

Tento rok sme chtiac-nechtiac vytesnili “šum” okolitého sveta a boli nútení prehodnocovať mnohé veci. Čiastočné či úplné odstránenie rozptýlení poodhalilo stav, v akom sa naše vzťahy vrátane vzťahu k Bohu nachádzajú. Je to pre nás cenný poznatok, z ktorého sa môžeme odraziť a zlepšovať sa tak, aby sme do vzťahov prinášali to najlepšie, čo vieme. Nech aj tohtoročné stíšenie našim vzťahom prospeje, aby sme sa na budúci rok mohli o to viac tešiť spoločným aktivitám - aj počas ďalšieho ročníka NTM.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Expanzia do ticha

29. marec 2021

Centrum pre rodinu uspelo s ďalším projektom! Nadácia Slovenskej sporiteľne v rámci grantového programu #mamnato špeciál podporila projekt CPR Trenčín s názvom Expanzia do ticha.

Pódiové zátišie

27. marec 2021

Trenčiansky samosprávny kraj v rámci grantového environmentálneho programu Zelené oči, ktorý tvorí súčasť projektu Zelená župa, podporil CPR Trenčín v projekte s názvom Pódiové zátišie.

Deň počatého dieťaťa 2021

8. marec 2021

21. ročník kampane Deň počatého dieťaťa.

NTM 2021 - ako ste ho prežili?

2. marec 2021

Máme za sebou nezvyčajný ročník Národného týždňa manželstva. Hoci sa uskutočnil vo zvyčajnom čase, prebehol v inej forme, než na akú sme zvyknutí.

Sponzorský dar

1. marec 2021

Vďaka sponzorskému daru od firmy Wentas s.r.o. rozdalo vo februári naše centrum v spolupráci so združením Misia lásky 13 paliet kukuričných chrumiek na viacerých miestach a potešilo tým veľkých i malých.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2021 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Tvorba web stránok - Ján Ďuriga