NTM 2021 - ako ste ho prežili?

2. marec 2021
NTM 2021 - ako ste ho prežili?

Máme za sebou nezvyčajný ročník Národného týždňa manželstva. Hoci sa uskutočnil vo zvyčajnom čase, prebehol v inej forme, než na akú sme zvyknutí.

Po minulé roky sme sa ako viaceré manželské páry mohli stretávať pri spoločných aktivitách, hrách, zábave. Prípadne sme zvolili ako jednotlivé manželské páry príjemnú romantickú večeru v obľúbenom podniku alebo návštevu divadla či kina.

Tento rok je iný, pretože naše obľúbené podniky, kiná a divadlá sú zavreté a spoločné aktivity realizujeme iba v kruhu našich rodín. Témou tohtoročného NTM bolo “Bezpečne v manželstve” a aktivity spojené s NTM sme mohli absolvovať online v bezpečnom teple našich domovov. Pridali ste sa k nám?

Na stránke ntm.sk sme mali (aj máme) k dispozícii viaceré online aktivity, videá a prednášky venované manželstvu. Takisto naše centrum prinieslo aktivitu Dobrodružstvo v manželstve s dennými zamysleniami zameranými na vzťahy, s cieľom vniesť do našich vzťahov viac bezpečia. Ak ste niektoré z aktivít nestihli a máte chuť si ich vyskúšať, sú ešte stále k dispozícii na našej stránke.

Tento rok sme chtiac-nechtiac vytesnili “šum” okolitého sveta a boli nútení prehodnocovať mnohé veci. Čiastočné či úplné odstránenie rozptýlení poodhalilo stav, v akom sa naše vzťahy vrátane vzťahu k Bohu nachádzajú. Je to pre nás cenný poznatok, z ktorého sa môžeme odraziť a zlepšovať sa tak, aby sme do vzťahov prinášali to najlepšie, čo vieme. Nech aj tohtoročné stíšenie našim vzťahom prospeje, aby sme sa na budúci rok mohli o to viac tešiť spoločným aktivitám - aj počas ďalšieho ročníka NTM.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Vitamínová bomba pre vzťahy - ako sme prežili NTM 2024

20. február 2024

V dňoch od 12. do 18. februára 2024 organizovalo Centrum pre rodinu Trenčín už 10-ty Národný týždeň manželstva (NTM), ktorý nám ponúkol jedinečnú príležitosť propagovať a podporiť manželstvo ako vzácnu hodnotu pre moderného človeka. Tohtoročné motto Národného týždňa manželstva bolo: "Vitamíny pre vitálny vzťah"

Národný týždeň manželstva 2024

31. január 2024

Doplňte si vitamíny pre váš vzťah!

2% pre CPR Trenčín 2024

23. január 2024

Ak chcete prejaviť podporu centru pre rodinu, darujte percentá z vašich daní nášmu občianskemu združeniu CPR Trenčín. Váš záujem a podpora nás posúva ďalej. Ďakujeme.

Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou 2024

12. január 2024

Po roku opäť otvárame vzdelávací kurz pre seniorov. Kurz nadväzuje na úspešný projekt Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou. Netradičná forma individuálneho zlepšovania počítačovej gramotnosti, kde školiteľmi sú dobrovoľníci - študenti trenčianskych stredných škôl a gymnázií.

Aký bol advent v našom centre?

8. január 2024

Advent predstavuje obdobie očakávania narodenia Spasiteľa, obdobie, kedy sa snažíme lepšie otvoriť naše srdcia a pripravovať sa na jeho príchod. Jedným zo spôsobov je venovať viac času svojej rodine a blízkym, s ktorými môžeme posilniť naše vzťahy.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2024 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga