Rodinný florbal

2. marec 2023 galéria udalosť
Rodinný florbal

Sobota 18.2.2023 sa v Trenčíne niesla v znamení športu. Celé rodiny florbalových nadšencov sa stretli v telocvični SOŠ na Jilemnického ulici, aby si zmerali sily v tomto športe, ktorý sa teší čoraz väčšiemu záujmu.

Do premiérovho ročníka turnaja bolo prihlásených 6 družstiev s originálnymi názvami - Diós Rétes, Malí draci, Rebeli, CPR, CiFePaLeHŕŕŕ a Jakubcovci, pričom ich zloženie bolo naozaj nezvyčajné. Tvorili ich deti od štyroch rokov až po mamičky a oteckov. A aby boli sily vyrovnané, práve góly mamičiek a dievčat sa rátali za 2 body. Svojím bystrým okom na všetko dohliadal rozhodca Peter Holý.

Súťaživá, ale zároveň priateľská a veselá nálada vládla aj vďaka výdatnému povzbudzovaniu nehrajúcich členov a tiež vďaka plným bruškám, o ktoré sa postaralo CPR a šikovné gazdinky. No a ako to všetko dopadlo?

Na 1. mieste sa umiestnili Malí draci, na 2. skončili Rebeli a 3. pozíciu obsadilo družstvo CPR. Ocenenými hráčmi bola Mária Martinková a Michal Sýkora, za brankárov zasa Dominik Kováč a Ľuboš Kotlárik. Zranenia sa nám všetkým vyhli, odniesli si to iba vykričané hlasivky od srdcervúceho povzbudzovania. Výhercom a oceneným srdečne gratulujeme a tešíme sa na ďalší ročník! Florbalu zdar!

Podujatie sa uskutočnilo vďaka podpore Mesta Trenčín.


Pozrite si aj udalosť v kalendári a fotky k tomuto článku.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Deň dobrovoľníkov a podporovateľov

19. september 2023

Stretli sme sa opäť po roku. Opäť v záhrade Centra pre rodinu. Opäť sme zažili priateľské stretnutia, osobné rozhovory pri výborných chlebíčkoch a domácich zákuskoch. Zahrala nám skvelá kapela Aurelius Q. 

Čaro byliniek

4. september 2023

Ako sa tvorilo s bylinkami

Tutti frutti leto

1. september 2023

O nemeckom tábore na začiatku leta sme už písali. Náš letný príbeh však pokračuje ďalším táborom...

Otec a junior 2023

28. júl 2023

Partia otcov so svojimi synmi vo veku 6-14 r. sa vybrala na predĺžený víkend 20. - 23.7. do Pienín. Už názov autobusu Sunbus naznačoval, že pekné počasie je zajednané.

Denný nemecký tábor 2023

25. júl 2023

Centrum pre rodinu sa v týždni od 10. – 14. 7. 2023 naplnil detskými hlasmi, radosťou a smiechom. Po tretí krát sme aj s podporou sponzora spol. Guzmänner ponúkli denný jazykový tábor, kde nás aj tento rok čakal program so zábavným učením nemeckého jazyka a bohatou škálou aktivít a hier. V priestoroch centra sme sa nielen učili, spievali a tancovali, ale v prestávkach aj vychutnali pestré desiaty, obedy a olovranty. Počas tábora bol s nami aj náš nový pán kaplán o. Pavol, ktorý nám odslúžil sv. omše vo Farskom kostole a pomohol pri výdaji obedov.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2023 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga