Rodinný florbal

2. marec 2023 galéria udalosť
Rodinný florbal

Sobota 18.2.2023 sa v Trenčíne niesla v znamení športu. Celé rodiny florbalových nadšencov sa stretli v telocvični SOŠ na Jilemnického ulici, aby si zmerali sily v tomto športe, ktorý sa teší čoraz väčšiemu záujmu.

Do premiérovho ročníka turnaja bolo prihlásených 6 družstiev s originálnymi názvami - Diós Rétes, Malí draci, Rebeli, CPR, CiFePaLeHŕŕŕ a Jakubcovci, pričom ich zloženie bolo naozaj nezvyčajné. Tvorili ich deti od štyroch rokov až po mamičky a oteckov. A aby boli sily vyrovnané, práve góly mamičiek a dievčat sa rátali za 2 body. Svojím bystrým okom na všetko dohliadal rozhodca Peter Holý.

Súťaživá, ale zároveň priateľská a veselá nálada vládla aj vďaka výdatnému povzbudzovaniu nehrajúcich členov a tiež vďaka plným bruškám, o ktoré sa postaralo CPR a šikovné gazdinky. No a ako to všetko dopadlo?

Na 1. mieste sa umiestnili Malí draci, na 2. skončili Rebeli a 3. pozíciu obsadilo družstvo CPR. Ocenenými hráčmi bola Mária Martinková a Michal Sýkora, za brankárov zasa Dominik Kováč a Ľuboš Kotlárik. Zranenia sa nám všetkým vyhli, odniesli si to iba vykričané hlasivky od srdcervúceho povzbudzovania. Výhercom a oceneným srdečne gratulujeme a tešíme sa na ďalší ročník! Florbalu zdar!

Podujatie sa uskutočnilo vďaka podpore Mesta Trenčín.


Pozrite si aj udalosť v kalendári a fotky k tomuto článku.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Vitamínová bomba pre vzťahy - ako sme prežili NTM 2024

20. február 2024

V dňoch od 12. do 18. februára 2024 organizovalo Centrum pre rodinu Trenčín už 10-ty Národný týždeň manželstva (NTM), ktorý nám ponúkol jedinečnú príležitosť propagovať a podporiť manželstvo ako vzácnu hodnotu pre moderného človeka. Tohtoročné motto Národného týždňa manželstva bolo: "Vitamíny pre vitálny vzťah"

Národný týždeň manželstva 2024

31. január 2024

Doplňte si vitamíny pre váš vzťah!

2% pre CPR Trenčín 2024

23. január 2024

Ak chcete prejaviť podporu centru pre rodinu, darujte percentá z vašich daní nášmu občianskemu združeniu CPR Trenčín. Váš záujem a podpora nás posúva ďalej. Ďakujeme.

Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou 2024

12. január 2024

Po roku opäť otvárame vzdelávací kurz pre seniorov. Kurz nadväzuje na úspešný projekt Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou. Netradičná forma individuálneho zlepšovania počítačovej gramotnosti, kde školiteľmi sú dobrovoľníci - študenti trenčianskych stredných škôl a gymnázií.

Aký bol advent v našom centre?

8. január 2024

Advent predstavuje obdobie očakávania narodenia Spasiteľa, obdobie, kedy sa snažíme lepšie otvoriť naše srdcia a pripravovať sa na jeho príchod. Jedným zo spôsobov je venovať viac času svojej rodine a blízkym, s ktorými môžeme posilniť naše vzťahy.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2024 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga