Študentský deň - Tlakový hrniec

29. jún 2021
Študentský deň - Tlakový hrniec

Záver šk. roka nemohol byť lepší... Vďaka podpore Trenčianskeho samosprávneho kraja z Participatívneho rozpočtu, sme sa mohli 18. júna stretnúť s priateľmi v záhrade Centra pre rodinu na Študentskom dni. 

Pre pozvaných (všetkých študentov) boli pripravené nové spoločenské hry, turnaj v šachu a airhockeyi. Letnú náladu v partiách podčiarkla dobre vychladená a čerstvo načapovaná kofola, popcorn a zmrzlina. 

So zvedavosťou sme očakávali, čo sa vyvinie z avizovaného večerného premietania filmu "Tlakový hrniec." Dokument o maželských a partnerských krízach, kde otvorene rozprávali manželia o nevere, depresii, polygamii, prekvapil úprimnosťou aj záverečnou katarziou. 

V následnej diskusii sa jeden z párov, ktorí boli aj protagonistami vo filme, spoločne s režisérkou nechal vypočúvať a dostával otázky "na telo". Na záver sme hosťom aj výhercom turnaja odovzdali ceny a pozornosti a ukončili naše stretnutie v neskorých večerných hodinách.

Letný piatkový večer jak lusk za nami a my sme si okrem dobrej nálady odniesli množstvo impulzov. Takýchto stretnutí nikdy nie je dosť. Sme vďační za mladých ľudí, ktorí sú otvorení diskutovať o vážnych témach.

PROJEKT BOL PODPORENÝ Z PARTICIPATÍVNEHO-KOMUNITNÉHO ROZPOČTU TSK.

 

   

 
Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Otec a dcéra 2024

7. jún 2024

Viete že, otec je pre dcéru prvý a veľmi dôležitý muž v ich živote a je im vzorom pre ich budúceho partnera?

Výstava obrazov drevených kostolov

7. december 2023

Tento mesiac sa tešíme z novej výstavy, ktorá je tvorená kresbami prevažne drevených kostolov od autora Martina Gašpara. 

Lampiónový sprievod 2023

27. november 2023

Už po štvrtý raz sme zorganizovali náš tradičný novembrový pochod sv. Martina. Tento rok nám ale kvôli počasiu nevyšiel plánovaný termín 11.11. a museli sme ho presunúť o týždeň neskôr.

Večer s literatúrou 2023

15. november 2023

Zákutia záhrady CPR opäť po roku ponúkli priestor na spojenie slova, hudby a výtvarného umenia.

Amoris pre manželov

23. október 2023

Druhý októbrový víkend sme sa spoločne s neziskovou organizáciou Familiae Locum - Rodinkovo v Centre pre rodinu Trenčín spolupodielali na organizácii programu pre manželov s názvom Amoris pre manželov.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2023 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga