Študentský deň - Tlakový hrniec

29. jún 2021
Študentský deň - Tlakový hrniec

Záver šk. roka nemohol byť lepší... Vďaka podpore Trenčianskeho samosprávneho kraja z Participatívneho rozpočtu, sme sa mohli 18. júna stretnúť s priateľmi v záhrade Centra pre rodinu na Študentskom dni. 

Pre pozvaných (všetkých študentov) boli pripravené nové spoločenské hry, turnaj v šachu a airhockeyi. Letnú náladu v partiách podčiarkla dobre vychladená a čerstvo načapovaná kofola, popcorn a zmrzlina. 

So zvedavosťou sme očakávali, čo sa vyvinie z avizovaného večerného premietania filmu "Tlakový hrniec." Dokument o maželských a partnerských krízach, kde otvorene rozprávali manželia o nevere, depresii, polygamii, prekvapil úprimnosťou aj záverečnou katarziou. 

V následnej diskusii sa jeden z párov, ktorí boli aj protagonistami vo filme, spoločne s režisérkou nechal vypočúvať a dostával otázky "na telo". Na záver sme hosťom aj výhercom turnaja odovzdali ceny a pozornosti a ukončili naše stretnutie v neskorých večerných hodinách.

Letný piatkový večer jak lusk za nami a my sme si okrem dobrej nálady odniesli množstvo impulzov. Takýchto stretnutí nikdy nie je dosť. Sme vďační za mladých ľudí, ktorí sú otvorení diskutovať o vážnych témach.

PROJEKT BOL PODPORENÝ Z PARTICIPATÍVNEHO-KOMUNITNÉHO ROZPOČTU TSK.

 

   

 
Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Deň rodiny 2023

26. máj 2023

Tohtoročný Deň rodiny sa už tradične  konal v parku M.R.Štefánika v Trenčíne, ktorý  ponúka dostatok zelene, tieňa  pod korunami starých stromov a spolu s kvitnúcimi kvetmi vytvára úžasné miesto na stretávanie sa rodín, priateľov, súťaženie, kultúrny program, piknik i leňošenie.

Výstava obrazov Janky Švachovej

4. máj 2023

Počas mája sme privítali v našom centre obrazy autorky Janky Švachovej.

25. marec - Deň počatého dieťaťa

23. marec 2023

V sobotu 25. marca 2023 si opäť pripomenieme Deň počatého dieťaťa, ktorý pod hlavičkou Fóra života upriamuje pozornosť na zázrak života, a jeho ochranu od počatia po prirodzenú smrť.

Kurz Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou II.

16. marec 2023

V priestoroch Centra pre rodinu Trenčín opätovne prebieha edukačný kurz Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou. Netradičná forma individuálneho zlepšovania počítačovej gramotnosti, kde školiteľmi sú dobrovoľníci - študenti trenčianskych gymnázií, je zacielená na seniorov, ale vítaní sú všetci, ktorí si túžia osvojiť niečo nové.

Vyhodnotenie Manželskej hry

8. marec 2023

Počas Národného týždňa manželstva prebiehala Manželská hra, do ktorej sa mohol zapojiť každý manželský pár, ktorý využil 3 ponuky spriaznených prevádzok alebo sa zúčastnil podujatia. 

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2023 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga