Veľa Dobra

8. august 2022
Veľa Dobra

Ak ste predchádzajúci víkend stretli v uliciach Trenčína viac mladých ľudí ako obvykle, tak v tomto článku sa dozviete prečo.

Od 28.8. do 31.8 sa v Trenčíne uskutočnilo celoslovenské stretnutie mládeže T22. Hlavný program sa odohrával v športovej hale, ale mládež nezostala v bezpečí za zatvorenými dverami. Vyšli do ulíc a to nie za zábavou, ale aj s cieľom priložiť ruku k dielu a pomôcť tam, kde je najviac treba.

Účastníci stretnutia mali možnosť stráviť popoludnie v rozhovoroch so seniormi v Hospici Milosrdných sestier, pripraviť voľnočasové aktivity v rómskej komunite, ale nevyhýbali sa ani fyzickej práci - upratali verejné priestory v meste, upravili okolie materskej škôlky. V Centre pre rodinu nám pomohli vymaľovať interiér, a kus práce odviedli aj v záhrade, kde vyčistili zarastený svah od buriny.

Tešíme sa, že mladí ľudia priniesli do nášho mesta svieži vietor a najmä že po nich zostala viditeľná a súčasne aj hmatateľná stopa.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Deň rodiny 2023

26. máj 2023

Tohtoročný Deň rodiny sa už tradične  konal v parku M.R.Štefánika v Trenčíne, ktorý  ponúka dostatok zelene, tieňa  pod korunami starých stromov a spolu s kvitnúcimi kvetmi vytvára úžasné miesto na stretávanie sa rodín, priateľov, súťaženie, kultúrny program, piknik i leňošenie.

Výstava obrazov Janky Švachovej

4. máj 2023

Počas mája sme privítali v našom centre obrazy autorky Janky Švachovej.

25. marec - Deň počatého dieťaťa

23. marec 2023

V sobotu 25. marca 2023 si opäť pripomenieme Deň počatého dieťaťa, ktorý pod hlavičkou Fóra života upriamuje pozornosť na zázrak života, a jeho ochranu od počatia po prirodzenú smrť.

Kurz Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou II.

16. marec 2023

V priestoroch Centra pre rodinu Trenčín opätovne prebieha edukačný kurz Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou. Netradičná forma individuálneho zlepšovania počítačovej gramotnosti, kde školiteľmi sú dobrovoľníci - študenti trenčianskych gymnázií, je zacielená na seniorov, ale vítaní sú všetci, ktorí si túžia osvojiť niečo nové.

Vyhodnotenie Manželskej hry

8. marec 2023

Počas Národného týždňa manželstva prebiehala Manželská hra, do ktorej sa mohol zapojiť každý manželský pár, ktorý využil 3 ponuky spriaznených prevádzok alebo sa zúčastnil podujatia. 

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2023 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga