Veľa Dobra

8. august 2022
Veľa Dobra

Ak ste predchádzajúci víkend stretli v uliciach Trenčína viac mladých ľudí ako obvykle, tak v tomto článku sa dozviete prečo.

Od 28.8. do 31.8 sa v Trenčíne uskutočnilo celoslovenské stretnutie mládeže T22. Hlavný program sa odohrával v športovej hale, ale mládež nezostala v bezpečí za zatvorenými dverami. Vyšli do ulíc a to nie za zábavou, ale aj s cieľom priložiť ruku k dielu a pomôcť tam, kde je najviac treba.

Účastníci stretnutia mali možnosť stráviť popoludnie v rozhovoroch so seniormi v Hospici Milosrdných sestier, pripraviť voľnočasové aktivity v rómskej komunite, ale nevyhýbali sa ani fyzickej práci - upratali verejné priestory v meste, upravili okolie materskej škôlky. V Centre pre rodinu nám pomohli vymaľovať interiér, a kus práce odviedli aj v záhrade, kde vyčistili zarastený svah od buriny.

Tešíme sa, že mladí ľudia priniesli do nášho mesta svieži vietor a najmä že po nich zostala viditeľná a súčasne aj hmatateľná stopa.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Otec a dcéra 2024

7. jún 2024

Viete že, otec je pre dcéru prvý a veľmi dôležitý muž v ich živote a je im vzorom pre ich budúceho partnera?

Výstava obrazov drevených kostolov

7. december 2023

Tento mesiac sa tešíme z novej výstavy, ktorá je tvorená kresbami prevažne drevených kostolov od autora Martina Gašpara. 

Lampiónový sprievod 2023

27. november 2023

Už po štvrtý raz sme zorganizovali náš tradičný novembrový pochod sv. Martina. Tento rok nám ale kvôli počasiu nevyšiel plánovaný termín 11.11. a museli sme ho presunúť o týždeň neskôr.

Večer s literatúrou 2023

15. november 2023

Zákutia záhrady CPR opäť po roku ponúkli priestor na spojenie slova, hudby a výtvarného umenia.

Amoris pre manželov

23. október 2023

Druhý októbrový víkend sme sa spoločne s neziskovou organizáciou Familiae Locum - Rodinkovo v Centre pre rodinu Trenčín spolupodielali na organizácii programu pre manželov s názvom Amoris pre manželov.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2023 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga