Výstava fotografií Mateja Hamaja

16. október 2023

Volám sa Matej Hamaj. Zaujímam sa o fotografiu a videotvorbu. Zatiaľ pracujem len ako amatér, ale verím, že raz sa budem tejto práci venovať ako profesionál.

Pracovať som začal na krátkych videách, ktoré som natáčal najskôr na mobilný telefón a upravoval jednoduchým strihom. Táto práca ma veľmi bavila a tak som si kúpil prvý fotoaparát. Stále sa ešte len učím fotografovať a zoznamovať sa s jednotlivými fototechnikami.

Som vďačný za každú možnosť zdokonaliť sa vo svojej práci. Navštevoval som výtvarný odbor na Základnej umeleckej škole, čo mi dalo základ pre moju fotografickú tvorbu. Tvorbe fotografie a videa, by som sa chcel venovať aj počas štúdia na strednej škole. Od septembra 2023 budem študentom Školy umeleckého priemyslu v Trenčíne - odbor fotografický dizajn.

Mapoval som školské akcie ZŠ s MŠ sv. Andreja-Svorada a Benedikta v Trenčíne, rôzne spoločenské či kultúrne podujatia.

Spolupracoval som s YouTube kanálom "Roman točí", kde som strihal niekoľké video blogy.

V roku 2021 som sa poprvýkrát zapojil do súťaže amatérskych filmárov, ktorú organizuje Televízia LUX. V roku 2022 som sa stal víťazom hlasovania poroty s videom "Dobre vedieť".

Pri svojej práci používam fototechniku Panasonic Lumix a Canon. Fotografie upravujem v programoch Adobe Lightroom a Adobe Photoshop. Na strih videí používam aplikáciu DaVinci Resolve od Blackmagic Design.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Vitamínová bomba pre vzťahy - ako sme prežili NTM 2024

20. február 2024

V dňoch od 12. do 18. februára 2024 organizovalo Centrum pre rodinu Trenčín už 10-ty Národný týždeň manželstva (NTM), ktorý nám ponúkol jedinečnú príležitosť propagovať a podporiť manželstvo ako vzácnu hodnotu pre moderného človeka. Tohtoročné motto Národného týždňa manželstva bolo: "Vitamíny pre vitálny vzťah"

Národný týždeň manželstva 2024

31. január 2024

Doplňte si vitamíny pre váš vzťah!

2% pre CPR Trenčín 2024

23. január 2024

Ak chcete prejaviť podporu centru pre rodinu, darujte percentá z vašich daní nášmu občianskemu združeniu CPR Trenčín. Váš záujem a podpora nás posúva ďalej. Ďakujeme.

Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou 2024

12. január 2024

Po roku opäť otvárame vzdelávací kurz pre seniorov. Kurz nadväzuje na úspešný projekt Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou. Netradičná forma individuálneho zlepšovania počítačovej gramotnosti, kde školiteľmi sú dobrovoľníci - študenti trenčianskych stredných škôl a gymnázií.

Aký bol advent v našom centre?

8. január 2024

Advent predstavuje obdobie očakávania narodenia Spasiteľa, obdobie, kedy sa snažíme lepšie otvoriť naše srdcia a pripravovať sa na jeho príchod. Jedným zo spôsobov je venovať viac času svojej rodine a blízkym, s ktorými môžeme posilniť naše vzťahy.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2024 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga