Kurz prípravy na manželstvo - február 2023

3. február 2023, 17:30 Refektár Piaristického gymnázia
Kurz prípravy na manželstvo - február 2023

Zodpovedná príprava do manželstva nespočíva iba v zabezpečení svadobného dňa.

Urobte pre vašu spoločnú budúcnosť ešte niečo, čo váš vzťah posilní. Centrum pre rodinu Trenčín ponúka snúbeneckým párom možnosť absolvovať kurz prípravy na manželstvo víkendovou formou. Budete mať čas vo dvojici aj spolu s inými snúbencami zamyslieť sa nad rôznymi aspektami manželského života a vypočuť si témy a osobné svedectvá manželských párov. Táto “víkendovka” nahrádza všetky náuky s kňazom, s lekárom a s manželmi (all in one). Je potrebné ju absolvovať spoločne v celej dĺžke.

Najbližší víkendový kurz prípravy na manželstvo bude prebiehať od piatku 3. februára 17:30 do nedele 5. februára 13:00 v refektári Piaristického gymnázia Jozefa Braneckého v Trenčíne na Palackého ulici 4.

Príspevok na kurz je 13€ na osobu. V priebehu celého víkendu bude pripravené občerstvenie.
Na kurz je potrebné sa prihlásiť na stránke snubenci.cprtrencin.sk

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Júlový denný detský letný tábor

14. august 2026

V prázdninovom týždni 20.7.-24.7.2026 sa konal detský letný tábor krycím názvom Ako si vycvičiť draka. Legenda hovorí, že draci z ostrova Berk zmizli, ale nie celkom. Ukrývajú sa vraj v skalách a lesoch. Náčelník potrebuje nových mladých Vikingov, ktorí sa naučia všetko potrebné – remeslá, orientáciu, plavbu aj odvahu - a preskúmajú územie.

Deň rodiny v Trenčíne spojil rodiny, hudbu, zábavu a myšlienku vzájomnej opory

12. august 2026

V Trenčíne sa v nedeľu 2. augusta 2026 uskutočnil 18. ročník Dňa rodiny. Obľúbené podujatie, ktoré pripravilo Centrum pre rodinu Trenčín, sa konalo v Parku M. R. Štefánika a nieslo sa v znamení motta „Nesme sa navzájom – cesta k srdcu, cesta k domovu“.

Otec a dobrodruh – keď spoločné zážitky spájajú viac ako slová

20. júl 2026

Partia otcov s deťmi sa začiatkom júla vydala na dobrodružstvo z Trenčína na Oravu. Tri noci pod stanmi, splav rieky, spoločné chvíle a množstvo nových zážitkov. Deň po dni sa odvíjal príbeh nielen splavu, ale aj priateľstiev, otcovstva a času, ktorý sme si vedome darovali so svojimi deťmi.

Púť rodín na Skalku – spoločná cesta rodín, modlitby a stretnutia

22. jún 2026

V sobotu 20. júna 2026 sa rodiny Trenčianskeho dekanátu opäť stretli na spoločnej Púti rodín na Skalku. Už tradičné putovanie k najstaršiemu pútnickému miestu Slovenska sa aj tento rok nieslo v duchu spoločenstva, vďaky a prosby za naše rodiny.

Cantate et Laudate 2026 – spev, ktorý spojil naše mesto

9. jún 2026

V nedeľu 7.9.2026 sa Mierové námestie v Trenčíne stalo miestom modlitby, radosti a spoločného chválospevu. Festival kresťanských speváckych zborov Cantate et Laudate spojil spevákov, hudobníkov, duchovných i návštevníkov v jedinečnej atmosfére oslavy Boha prostredníctvom hudby.

Archív článkov

0903 440 132 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2026 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga