Otec a junior 2022

14. júl 2022, 08:00 Strečno galéria
Otec a junior 2022

Pozývame otcov a ich synov vo veku 8 - 14 rokov na zážitkovo orientovaný víkend.

Ďalší ročník tohoto programu sa uskutoční v krásnom prostredí Turčianskej a Žilinskej kotliny v mieste prechodu rieky Váh cez pohorie Malá Fatra v okolí obce Strečna. V tomto severozápadnom kúte Slovenska je stále čo objavovať a aj preto program začíname o jeden deň skôr. Súčasťou bude aj turistická túra v Malej Fatre.

Ak chceš aj ty so svojim synom zažiť množstvo prekvapení, mať spoločné zážitky, obnovovať si a upevňovať vzájomné vzťahy, neváhaj a rezervuj si druhý júlový víkend na spoločnú chlapskú akciu v priateľskej atmosféry a duchovného povzbudenia.

Termín: 14. júla - 17. júla 2022

Predbežná cena: 185 € za pár

Cena zahŕňa dopravu busom z Trenčína, zabezpečenie programu vrátane potrebného vybavenia - pomôcok (raftov, kanoe a pod…) poplatky za ubytovanie v kempoch.

Cena neobsahuje vlastné ubytovanie v stanoch a stravovanie.

Kapacita akcie je obmdezená maximálne 14 párov. 

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom prihlasovacieho formulára. Prihlášku potvrdíme e-mailom po zaplatení úhrady.

Zároveň pripravujeme samostatnú aktivitu pre otcov a synov (juniorov), ktorá je pokračovaním tohto programu s názvom Nebuď ľavý. Naplánovaná je v čase od 23. septembra  - 25. septembra 2022

Program bude pozostávať z aktivít zameraných na rozvoj zručností vašich (Vás a vášho syna) zamerané na vyskúšanie si rôznych chlapských prác (rezbárstvo,oprava defektu a iných domácich prác (očistenie ryby, …)  - nechajte sa prekvapiť.

Prípadne ďalšie informácie ako aj prihlasovanie bude umožnené už onedlho.


Pozrite si aj fotky z tejto udalosti.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Vitamínová bomba pre vzťahy - ako sme prežili NTM 2024

20. február 2024

V dňoch od 12. do 18. februára 2024 organizovalo Centrum pre rodinu Trenčín už 10-ty Národný týždeň manželstva (NTM), ktorý nám ponúkol jedinečnú príležitosť propagovať a podporiť manželstvo ako vzácnu hodnotu pre moderného človeka. Tohtoročné motto Národného týždňa manželstva bolo: "Vitamíny pre vitálny vzťah"

Národný týždeň manželstva 2024

31. január 2024

Doplňte si vitamíny pre váš vzťah!

2% pre CPR Trenčín 2024

23. január 2024

Ak chcete prejaviť podporu centru pre rodinu, darujte percentá z vašich daní nášmu občianskemu združeniu CPR Trenčín. Váš záujem a podpora nás posúva ďalej. Ďakujeme.

Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou 2024

12. január 2024

Po roku opäť otvárame vzdelávací kurz pre seniorov. Kurz nadväzuje na úspešný projekt Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou. Netradičná forma individuálneho zlepšovania počítačovej gramotnosti, kde školiteľmi sú dobrovoľníci - študenti trenčianskych stredných škôl a gymnázií.

Aký bol advent v našom centre?

8. január 2024

Advent predstavuje obdobie očakávania narodenia Spasiteľa, obdobie, kedy sa snažíme lepšie otvoriť naše srdcia a pripravovať sa na jeho príchod. Jedným zo spôsobov je venovať viac času svojej rodine a blízkym, s ktorými môžeme posilniť naše vzťahy.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2024 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga