Otec a junior 2022

14. júl 2022, 08:00 Strečno
Otec a junior 2022

Pozývame otcov a ich synov vo veku 8 - 14 rokov na zážitkovo orientovaný víkend.

Ďalší ročník tohoto programu sa uskutoční v krásnom prostredí Turčianskej a Žilinskej kotliny v mieste prechodu rieky Váh cez pohorie Malá Fatra v okolí obce Strečna. V tomto severozápadnom kúte Slovenska je stále čo objavovať a aj preto program začíname o jeden deň skôr. Súčasťou bude aj turistická túra v Malej Fatre.

Ak chceš aj ty so svojim synom zažiť množstvo prekvapení, mať spoločné zážitky, obnovovať si a upevňovať vzájomné vzťahy, neváhaj a rezervuj si druhý júlový víkend na spoločnú chlapskú akciu v priateľskej atmosféry a duchovného povzbudenia.

Termín: 14. júla - 17. júla 2022

Predbežná cena: 185 € za pár

Cena zahŕňa dopravu busom z Trenčína, zabezpečenie programu vrátane potrebného vybavenia - pomôcok (raftov, kanoe a pod…) poplatky za ubytovanie v kempoch.

Cena neobsahuje vlastné ubytovanie v stanoch a stravovanie.

Kapacita akcie je obmdezená maximálne 14 párov. 

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom prihlasovacieho formulára. Prihlášku potvrdíme e-mailom po zaplatení úhrady.

Zároveň pripravujeme samostatnú aktivitu pre otcov a synov (juniorov), ktorá je pokračovaním tohto programu s názvom Nebuď ľavý. Naplánovaná je v čase od 23. septembra  - 25. septembra 2022

Program bude pozostávať z aktivít zameraných na rozvoj zručností vašich (Vás a vášho syna) zamerané na vyskúšanie si rôznych chlapských prác (rezbárstvo,oprava defektu a iných domácich prác (očistenie ryby, …)  - nechajte sa prekvapiť.

Prípadne ďalšie informácie ako aj prihlasovanie bude umožnené už onedlho.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Deň rodiny v Trenčianskom parku nesklamal

26. máj 2022

Park pri stanici v Trenčíne v nedeľu 15.5.2022 ožil nevšedným spôsobom. O 14:00 totiž odštartovala tohtoročná oslava Dňa rodiny. Začali sme svätou omšou, ktorú na pódiu v parku zahájil vdp. Juraj Križan. Rodiny sa priebežne schádzali aj vďaka ponuke bohatého kultúrno-zábavného programu a rôznych sprievodných aktivít.

Rekonštrukcia Centra pre rodinu 3 - 2 - 1 - štart!

28. apríl 2022

Centrum pre rodinu Trenčín sa nachádza na medzníku a stojí pred náročnou etapou svojej existencie. Pred 6 rokmi, keď CPR začínalo, nás ani vo sne nenapadlo, do akých rozmerov sa dostaneme.

Slávnostné posvätenie Sochy Rodiny

26. apríl 2022

Rok 2021 bol pre Centrum pre rodinu Trenčín výnimočný, oslávili sme 6. výročie vzniku nášho občianskeho združenia. Za posledný rok sa udialo mnohé. Postupnými malými krokmi sa posúvame vpred - smerom k rekonštrukcii nášho priestoru a priľahlej záhrady. 

Krížová cesta rodín

11. apríl 2022

V nedeľu 3. apríla zorganizovalo centrum pre rodinu v rámci pôstneho obdobia Krížovú cestu pre rodiny. Konala sa na kalvárií v Dolnej Porube, ktorá je obcou s dušou v srdci Strážovských vrchov.

Výstava obrazov z prostredia Vlkolínca

30. marec 2022

Koncom marca sa tešíme novej výstave z prostredia Vlkolínca - od autora Martina Gašpara. 

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2022 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga