Otec a junior 2022

14. júl 2022, 08:00 Strečno galéria
Otec a junior 2022

Pozývame otcov a ich synov vo veku 8 - 14 rokov na zážitkovo orientovaný víkend.

Ďalší ročník tohoto programu sa uskutoční v krásnom prostredí Turčianskej a Žilinskej kotliny v mieste prechodu rieky Váh cez pohorie Malá Fatra v okolí obce Strečna. V tomto severozápadnom kúte Slovenska je stále čo objavovať a aj preto program začíname o jeden deň skôr. Súčasťou bude aj turistická túra v Malej Fatre.

Ak chceš aj ty so svojim synom zažiť množstvo prekvapení, mať spoločné zážitky, obnovovať si a upevňovať vzájomné vzťahy, neváhaj a rezervuj si druhý júlový víkend na spoločnú chlapskú akciu v priateľskej atmosféry a duchovného povzbudenia.

Termín: 14. júla - 17. júla 2022

Predbežná cena: 185 € za pár

Cena zahŕňa dopravu busom z Trenčína, zabezpečenie programu vrátane potrebného vybavenia - pomôcok (raftov, kanoe a pod…) poplatky za ubytovanie v kempoch.

Cena neobsahuje vlastné ubytovanie v stanoch a stravovanie.

Kapacita akcie je obmdezená maximálne 14 párov. 

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom prihlasovacieho formulára. Prihlášku potvrdíme e-mailom po zaplatení úhrady.

Zároveň pripravujeme samostatnú aktivitu pre otcov a synov (juniorov), ktorá je pokračovaním tohto programu s názvom Nebuď ľavý. Naplánovaná je v čase od 23. septembra  - 25. septembra 2022

Program bude pozostávať z aktivít zameraných na rozvoj zručností vašich (Vás a vášho syna) zamerané na vyskúšanie si rôznych chlapských prác (rezbárstvo,oprava defektu a iných domácich prác (očistenie ryby, …)  - nechajte sa prekvapiť.

Prípadne ďalšie informácie ako aj prihlasovanie bude umožnené už onedlho.


Pozrite si aj fotky z tejto udalosti.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Deň rodiny 2023

26. máj 2023

Tohtoročný Deň rodiny sa už tradične  konal v parku M.R.Štefánika v Trenčíne, ktorý  ponúka dostatok zelene, tieňa  pod korunami starých stromov a spolu s kvitnúcimi kvetmi vytvára úžasné miesto na stretávanie sa rodín, priateľov, súťaženie, kultúrny program, piknik i leňošenie.

Výstava obrazov Janky Švachovej

4. máj 2023

Počas mája sme privítali v našom centre obrazy autorky Janky Švachovej.

25. marec - Deň počatého dieťaťa

23. marec 2023

V sobotu 25. marca 2023 si opäť pripomenieme Deň počatého dieťaťa, ktorý pod hlavičkou Fóra života upriamuje pozornosť na zázrak života, a jeho ochranu od počatia po prirodzenú smrť.

Kurz Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou II.

16. marec 2023

V priestoroch Centra pre rodinu Trenčín opätovne prebieha edukačný kurz Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou. Netradičná forma individuálneho zlepšovania počítačovej gramotnosti, kde školiteľmi sú dobrovoľníci - študenti trenčianskych gymnázií, je zacielená na seniorov, ale vítaní sú všetci, ktorí si túžia osvojiť niečo nové.

Vyhodnotenie Manželskej hry

8. marec 2023

Počas Národného týždňa manželstva prebiehala Manželská hra, do ktorej sa mohol zapojiť každý manželský pár, ktorý využil 3 ponuky spriaznených prevádzok alebo sa zúčastnil podujatia. 

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2023 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga