Minulý rok sa počas leta 12 chlapov aj so svojimi synmi vydalo na ďaleký severovýchod Slovenska, splavovať divoký Dunajec a spoznať krásu Pienín.
Vzhľadom k pozitívnym ohlasom plánujeme tento rok podobný program, na ktorý pozývame otcov a ich synov vo veku 8 - 14 rokov. Spoločný dobrodružný a zážitkový víkend sa uskutočni v krásnom prostredí nadchádzajúcom sa na rozhraní Turčianskej a Žilinskej kotliny v mieste prechodu rieky Váh cez pohorie Malá Fatra do Strečna.
Počas predĺženého víkend 3. - 5. augusta 2018 si budú môcť tatkovia so svojimi synmi zažiť čosi z vodáctva, zakúsiť turistiku s poznávaním prírody a pozrieť si historické pamiatky.
Ak aj ty chceš so svojim synom zažiť množstvo prekvapení, mať spoločné zážitky, obnovovať si a upevňovať vzájomné vzťahy, neváhaj a rezervuj si prvý augustový víkend na spoločnú chlapskú akciu priateľskej atmosféry a duchovného povzbudenia.
Cena pobytu pre otca spolu so synom je 125€. Kapacita je už naplnená, môžete sa prihlásiť už iba ako náhradníci.
Ak chcete prejaviť podporu centru pre rodinu, darujte percentá z vašich daní nášmu občianskemu združeniu CPR Trenčín. Váš záujem a podpora nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Centrum pre rodinu Trenčín v dňoch 13. – 19. februára 2023 už po deviatykrát organizuje Národný týždeň manželstva (NTM) v Trenčíne. Heslom tohto ročníka je: Odkaz…
V nedeľu 15.1.2023 sa v Trenčíne uskutočnilo pastoračné stretnutie zástupcov rodinných spoločenstiev a lektorov, podieľajúcich sa na kurzoch prípravy na manželstvo s nitrianskym pomocným biskupom Mons. Petrom Beňom.
Martina, 63 rokov je matka, ktorá prišla o dospelého syna za dramatických okolností. Pani Martina prichádza vo veľkej depresii, s čiapkou na hlave, ktorú si nedáva dole ani počas sedenia kvôli mastným vlasom, ktoré nemá silu si umyť a tiež sa o seba postarať.
Počas adventných víkendov od 03.12.2022 do 18.12.2022 pozývame každú sobotu a nedeľu v čase od 15.30 do 18.30 hod. do nášho centra.