Víkendový kurz STM v Rodinkove

21. júl 2023, 09:00 Rodinkovo
Víkendový kurz STM v Rodinkove

Liga pár páru v spolupráci s Domom prijatia pre rodiny v Belušských Slatinách pripravuje víkendový kurz symptotermálnej metódy porozumenia plodnosti.

Kurz sa bude sa konať v Rodinkove od piatku večera 21.7. do nedele 23.7. 2023.
Oproti klasickým prezenčným alebo on-line kurzom sú do programu zaradené dve prednášky - Vzťahová fyzika v sexuálnej intimite, aby rozdielnosť nerozdeľovala - a Mravné neznamená neerotické, zamerané na hlbšie porozumenie sexuálnej intimity v manželstve.
V rámci programu bude samozrejme priestor nadiskusie s prítomnými lektorskými pármi. Program je pripravený nielen pre tých, ktorí sa chcú naučiť porozumieť svojej plodnosti a praktizovať STM, teda začiatočníkov, ale pamätali sme aj na tých, ktorí už kurz STM absolvovali a uvítali by oprášenie alebo prehĺbenie svojich poznatkov v špecifických situáciách, ako je návrat plodnosti po pôrode, blížiace sa obdobie prechodu či snaha o dosiahnutie tehotenstva.

Účasť na všetkých prednáškach nie je povinná. Každý si bude môcť vybrať z ponúkaných prednášok to, čo ho zaujme. Okrem vzdelávacej časti je v programe dostatok času aj na odpočinok a vychutnanie si krásy letnej prírody. Priestory Rodinkova sú vybavené herňami pre deti, takže dávajú možnosť, aby si na víkend manželia vzali so sebou aj deti, o ktoré bude v prípade potreby postarané animátormi.

Kapacita kurzu je vzhľadom na ubytovacie možnosti Domu prijatia obmedzená na 25 párov.
Prihlásiť sa na Víkend s Ligou pár páru sa dá vyplnením záväznej prihlášky.
Termín uzávierky prihlášok je 15.6.2023.
V prípade, že kapacita bude naplnená, ďalší prihlásení budú zaradení ako náhradníci a budú oslovení v prípade, že sa niekto odhlási. Ak sa prihlási málo účastníkov, víkendový kurz STM sa neuskutoční.
Kurzovné za pár je 30,00 € a bude ho potrebné uhradiť na účet LPP do konca júna tohto roka.
Platbu za pobyt administruje Rodinkovo. Cenník ubytovania a stravy je zverejnený na ich webstránke.

Program

Prihlásenie

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Deň dobrovoľníkov a podporovateľov

19. september 2023

Stretli sme sa opäť po roku. Opäť v záhrade Centra pre rodinu. Opäť sme zažili priateľské stretnutia, osobné rozhovory pri výborných chlebíčkoch a domácich zákuskoch. Zahrala nám skvelá kapela Aurelius Q. 

Čaro byliniek

4. september 2023

Ako sa tvorilo s bylinkami

Tutti frutti leto

1. september 2023

O nemeckom tábore na začiatku leta sme už písali. Náš letný príbeh však pokračuje ďalším táborom...

Otec a junior 2023

28. júl 2023

Partia otcov so svojimi synmi vo veku 6-14 r. sa vybrala na predĺžený víkend 20. - 23.7. do Pienín. Už názov autobusu Sunbus naznačoval, že pekné počasie je zajednané.

Denný nemecký tábor 2023

25. júl 2023

Centrum pre rodinu sa v týždni od 10. – 14. 7. 2023 naplnil detskými hlasmi, radosťou a smiechom. Po tretí krát sme aj s podporou sponzora spol. Guzmänner ponúkli denný jazykový tábor, kde nás aj tento rok čakal program so zábavným učením nemeckého jazyka a bohatou škálou aktivít a hier. V priestoroch centra sme sa nielen učili, spievali a tancovali, ale v prestávkach aj vychutnali pestré desiaty, obedy a olovranty. Počas tábora bol s nami aj náš nový pán kaplán o. Pavol, ktorý nám odslúžil sv. omše vo Farskom kostole a pomohol pri výdaji obedov.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2023 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga