Víkendový kurz STM v Rodinkove

21. júl 2023, 09:00 Rodinkovo
Víkendový kurz STM v Rodinkove

Liga pár páru v spolupráci s Domom prijatia pre rodiny v Belušských Slatinách pripravuje víkendový kurz symptotermálnej metódy porozumenia plodnosti.

Kurz sa bude sa konať v Rodinkove od piatku večera 21.7. do nedele 23.7. 2023.
Oproti klasickým prezenčným alebo on-line kurzom sú do programu zaradené dve prednášky - Vzťahová fyzika v sexuálnej intimite, aby rozdielnosť nerozdeľovala - a Mravné neznamená neerotické, zamerané na hlbšie porozumenie sexuálnej intimity v manželstve.
V rámci programu bude samozrejme priestor nadiskusie s prítomnými lektorskými pármi. Program je pripravený nielen pre tých, ktorí sa chcú naučiť porozumieť svojej plodnosti a praktizovať STM, teda začiatočníkov, ale pamätali sme aj na tých, ktorí už kurz STM absolvovali a uvítali by oprášenie alebo prehĺbenie svojich poznatkov v špecifických situáciách, ako je návrat plodnosti po pôrode, blížiace sa obdobie prechodu či snaha o dosiahnutie tehotenstva.

Účasť na všetkých prednáškach nie je povinná. Každý si bude môcť vybrať z ponúkaných prednášok to, čo ho zaujme. Okrem vzdelávacej časti je v programe dostatok času aj na odpočinok a vychutnanie si krásy letnej prírody. Priestory Rodinkova sú vybavené herňami pre deti, takže dávajú možnosť, aby si na víkend manželia vzali so sebou aj deti, o ktoré bude v prípade potreby postarané animátormi.

Kapacita kurzu je vzhľadom na ubytovacie možnosti Domu prijatia obmedzená na 25 párov.
Prihlásiť sa na Víkend s Ligou pár páru sa dá vyplnením záväznej prihlášky.
Termín uzávierky prihlášok je 15.6.2023.
V prípade, že kapacita bude naplnená, ďalší prihlásení budú zaradení ako náhradníci a budú oslovení v prípade, že sa niekto odhlási. Ak sa prihlási málo účastníkov, víkendový kurz STM sa neuskutoční.
Kurzovné za pár je 30,00 € a bude ho potrebné uhradiť na účet LPP do konca júna tohto roka.
Platbu za pobyt administruje Rodinkovo. Cenník ubytovania a stravy je zverejnený na ich webstránke.

Program

Prihlásenie

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Vitamínová bomba pre vzťahy - ako sme prežili NTM 2024

20. február 2024

V dňoch od 12. do 18. februára 2024 organizovalo Centrum pre rodinu Trenčín už 10-ty Národný týždeň manželstva (NTM), ktorý nám ponúkol jedinečnú príležitosť propagovať a podporiť manželstvo ako vzácnu hodnotu pre moderného človeka. Tohtoročné motto Národného týždňa manželstva bolo: "Vitamíny pre vitálny vzťah"

Národný týždeň manželstva 2024

31. január 2024

Doplňte si vitamíny pre váš vzťah!

2% pre CPR Trenčín 2024

23. január 2024

Ak chcete prejaviť podporu centru pre rodinu, darujte percentá z vašich daní nášmu občianskemu združeniu CPR Trenčín. Váš záujem a podpora nás posúva ďalej. Ďakujeme.

Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou 2024

12. január 2024

Po roku opäť otvárame vzdelávací kurz pre seniorov. Kurz nadväzuje na úspešný projekt Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou. Netradičná forma individuálneho zlepšovania počítačovej gramotnosti, kde školiteľmi sú dobrovoľníci - študenti trenčianskych stredných škôl a gymnázií.

Aký bol advent v našom centre?

8. január 2024

Advent predstavuje obdobie očakávania narodenia Spasiteľa, obdobie, kedy sa snažíme lepšie otvoriť naše srdcia a pripravovať sa na jeho príchod. Jedným zo spôsobov je venovať viac času svojej rodine a blízkym, s ktorými môžeme posilniť naše vzťahy.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2024 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga