пропозиція сімейного центру

8. marec 2022
пропозиція сімейного центру
Більше інформації тут.

День словацької мови у центрі для сім'ї
Ви приїхали у Словаччину і не розумієте словацьку?
Потребуєте допомогу у заповненні бланків?
Хочете вивчити базові фрази на словацькій?
Центр для сім'ї допоможе вам подолати мовний бар`єр за програмою «Вчимо словацьку після обіду». Запрошуємо з понеділка до п`ятниці з 15:30 до 16:30.

Ласкаво просимо!

Інтернет-кафе
Вам потрібен інтернет? Шукаєте важливу інформацію чи хочете відправити емейл? Випийте каву і попрацюйте з ноутбуком. Запрошуємо до нашого Центру по буднях з 9:00 до 18:00.

Усі консультації в одному місці
Допоможемо вам отримати психологічну, юридичну консультації. Також у нас ви можете поговорити зі священником католицької та греко-католицької церкви.

Творчі заняття для дітей
Ваші діти люблять малювати? Запрошуємо до нас на творчі майстеркласи. А ще Ви можете відвідати наш Центр з понеділка до п`ятниці з 9:00 до 18:00 та провести вільний час з дитиною.

Кав`ярня
Заходьте до нас на чай та каву. Чекаємо на вас з 9:00 до 18:00 з понеділка до п`ятниці.

 

Základné informácie o pobyte na Slovensku nájdete tu.

POPOLUDNIE SO SLOVENČINOU
Prišli ste na Slovensko a neviete po slovensky? 
Potrebujete pomôcť vypísať formuláre v slovenskom jazyku?
Chcete sa naučiť základné komunikačné frázy?

Centrum pre rodinu v Trenčíne vám ponúka možnosť prelomiť jazykovú bariéru prostredníctvom programu „Popoludnie so slovenčinou“ v pondelok až piatok, v čase 15.30 – 16.30.

Na stretnutie nie je nutné sa vopred prihlásiť.
Ste srdečne vítaní!

INTERNETCAFÉ
Potrebujete internet? Hľadáte informácie, alebo chcete napísať email? Príďte si dať kávu a vybaviť to, čo potrebujete. V pracovné dni 9.00 – 18.00.

PORADŇA POD JEDNOU STRECHOU
Ponúkame vám možnosť konkrétnej pomoci v oblasti sociálnej, psychologickej, právnej, pastorálnej. Na stretnutie sa prosím objednajte na tel. č. 0940 785 275.

TVORIVÉ DIELNE
Radi vaše deti kreslia, maľujú, tvoria? Navštívte nás v pracovné dni pondelok – piatok 9.00 – 18.00 a prežite spoločný kreatívny čas.

KAVIAREŇ
Príďte si posedieť a porozprávať, pre dospelých ponúkame kávu, limonády, čaje, pre deti teplé kakao, horúcu čokoládu a možnosť sa zahrať v detskom kútiku. Sme tu pre vás v pracovných dňoch 9.00 – 18.00.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

16. ročník podujatia Hviezdy deťom - boli sme pri tom

28. jún 2024

Trenčín sa opäť stal dejiskom významného charitatívneho podujatia „Hviezdy deťom“, ktoré prebehlo už po šestnásty krát a opäť na Štadióne Sihoť, kde celá myšlienka pred rokmi začala.

Neplatení hrdinovia - uspeli sme v hlasovaní na podporu nášho projektu

18. jún 2024

Centrum pre rodinu v Trenčíne za dobu svojej existencie funguje do veľkej miery na práci dobrovoľníkov. Postupom času sa nám darí pracovať s dobrovoľníkmi systematickejšie. Zapojili sme sa do Participatívneho komunitného rozpočtu TSK s projektom "Neplatení hrdinovia". Cieľom projektu bolo podporiť a rozšíriť dobrovoľníctvo, ktoré je kľúčové pre naše centrum.

Akcia Otec a dcéra jún 2024 v Pastoračnom centre Jonatán

13. jún 2024

Od 6. júna do 9. júna 2024 sa v Pastoračnom centre Jonatán konala výnimočná akcia zameraná na budovanie vzťahu medzi otcom a dcérou. Na tento predĺžený víkend sa stretlo 13 párov, kde dievčatá vo veku 14 až 16 rokov spoločne so svojimi otcami prežívali nezabudnuteľné chvíle plné zážitkov, dobrodružstiev a vzájomného spoznávania.

Akcia Otec a dcéra v Pastoračnom centre Jonatán

13. jún 2024

Od 6. júna do 9. júna 2024 sa v Pastoračnom centre Jonatán konala výnimočná akcia zameraná na budovanie vzťahu medzi otcom a dcérou. Na tento predĺžený víkend sa stretlo 13 párov, kde dievčatá vo veku 14 až 16 rokov spoločne so svojimi otcami prežívali nezabudnuteľné chvíle plné zážitkov, dobrodružstiev a vzájomného spoznávania.

Otec & syn na mori 2024 - Dobrodružstvo na Jadrane

10. jún 2024

V máji sa uskutočnila nezabudnuteľná plavba určená na prehĺbenie vzájomných vyťahov otcov a synov, ktorú organizovalo Centrum pre rodinu Trenčín. Tento jedinečný program, ktorý trval od soboty 11. mája do soboty 18. mája, priniesol do života účastníkov mnoho vzácnych okamihov. Na palubách dvoch desaťmiestnych lodí typu Dufour sa plavilo 8 párov otcov a synov, animátor, kňaz a 2 kapitáni.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2024 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga