A je to tu znova

2. december 2021
A je to tu znova

Po polroku relatívne pokojného obdobia sa nám vrátil lockdown, teda „obmedzovač pohybu“, ktorý každý nejakým spôsobom zvládame, alebo aj nezvládame...

Všetkých nás sa dotýkajú epidemiologické opatrenia, následky ochorenia, straty blízkych priateľov alebo rodinných príslušníkov, pohnuté osudy známych, spoločenský tlak z očkovania či neočkovania a podobne. Dôsledky zasahujú každého z nás a každý sa s nimi vyrovnávame svojím spôsobom. Mnohých sa zmocňuje strach, úzkosť, hnev, rozhorčenie, sklamanie, obavy z budúcnosti.

Zdá sa, že celé to opakujúce sa sprísňovanie a uvoľňovanie opatrení už trvá príliš dlho a čoraz častejšie sa stáva, že niektoré situácie v rodinách nezvládame vyriešiť optimálne. Aj pri tej najlepšej snahe môže vzniknúť napätie, či konflikt.

Čo s tým? Aj tentokrát sme tu pre vás. Nenechajte svoje problémy v sebe a prijmite ponuku na rozhovor, podeľte sa so svojimi starosťami. Nezostávajte s problémami sami.

V Centre pre rodinu Trenčín sa môžete obrátiť na koučov a psychológov, ktorí vám pomôžu zorientovať sa vo vašej situácii. Ozvite sa nám na telefónne číslo 0940 785 275 alebo napíšte na koucing(zavinac)cprtrencin.sk

Viac informácii o koučingu sa môžete dozvedieť v tomto článku.

Pre tých, ktorí chcú zlepšiť rodinnú pohodu, dávame do pozornosti zopár rodinných aktivít.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Otec a dcéra 2024

7. jún 2024

Viete že, otec je pre dcéru prvý a veľmi dôležitý muž v ich živote a je im vzorom pre ich budúceho partnera?

Výstava obrazov drevených kostolov

7. december 2023

Tento mesiac sa tešíme z novej výstavy, ktorá je tvorená kresbami prevažne drevených kostolov od autora Martina Gašpara. 

Lampiónový sprievod 2023

27. november 2023

Už po štvrtý raz sme zorganizovali náš tradičný novembrový pochod sv. Martina. Tento rok nám ale kvôli počasiu nevyšiel plánovaný termín 11.11. a museli sme ho presunúť o týždeň neskôr.

Večer s literatúrou 2023

15. november 2023

Zákutia záhrady CPR opäť po roku ponúkli priestor na spojenie slova, hudby a výtvarného umenia.

Amoris pre manželov

23. október 2023

Druhý októbrový víkend sme sa spoločne s neziskovou organizáciou Familiae Locum - Rodinkovo v Centre pre rodinu Trenčín spolupodielali na organizácii programu pre manželov s názvom Amoris pre manželov.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2023 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga