A je to tu znova

2. december 2021
A je to tu znova

Po polroku relatívne pokojného obdobia sa nám vrátil lockdown, teda „obmedzovač pohybu“, ktorý každý nejakým spôsobom zvládame, alebo aj nezvládame...

Všetkých nás sa dotýkajú epidemiologické opatrenia, následky ochorenia, straty blízkych priateľov alebo rodinných príslušníkov, pohnuté osudy známych, spoločenský tlak z očkovania či neočkovania a podobne. Dôsledky zasahujú každého z nás a každý sa s nimi vyrovnávame svojím spôsobom. Mnohých sa zmocňuje strach, úzkosť, hnev, rozhorčenie, sklamanie, obavy z budúcnosti.

Zdá sa, že celé to opakujúce sa sprísňovanie a uvoľňovanie opatrení už trvá príliš dlho a čoraz častejšie sa stáva, že niektoré situácie v rodinách nezvládame vyriešiť optimálne. Aj pri tej najlepšej snahe môže vzniknúť napätie, či konflikt.

Čo s tým? Aj tentokrát sme tu pre vás. Nenechajte svoje problémy v sebe a prijmite ponuku na rozhovor, podeľte sa so svojimi starosťami. Nezostávajte s problémami sami.

V Centre pre rodinu Trenčín sa môžete obrátiť na koučov a psychológov, ktorí vám pomôžu zorientovať sa vo vašej situácii. Ozvite sa nám na telefónne číslo 0940 785 275 alebo napíšte na koucing(zavinac)cprtrencin.sk

Viac informácii o koučingu sa môžete dozvedieť v tomto článku.

Pre tých, ktorí chcú zlepšiť rodinnú pohodu, dávame do pozornosti zopár rodinných aktivít.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Deň rodiny 2023

26. máj 2023

Tohtoročný Deň rodiny sa už tradične  konal v parku M.R.Štefánika v Trenčíne, ktorý  ponúka dostatok zelene, tieňa  pod korunami starých stromov a spolu s kvitnúcimi kvetmi vytvára úžasné miesto na stretávanie sa rodín, priateľov, súťaženie, kultúrny program, piknik i leňošenie.

Výstava obrazov Janky Švachovej

4. máj 2023

Počas mája sme privítali v našom centre obrazy autorky Janky Švachovej.

25. marec - Deň počatého dieťaťa

23. marec 2023

V sobotu 25. marca 2023 si opäť pripomenieme Deň počatého dieťaťa, ktorý pod hlavičkou Fóra života upriamuje pozornosť na zázrak života, a jeho ochranu od počatia po prirodzenú smrť.

Kurz Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou II.

16. marec 2023

V priestoroch Centra pre rodinu Trenčín opätovne prebieha edukačný kurz Dedkov sprievodca digitálnou galaxiou. Netradičná forma individuálneho zlepšovania počítačovej gramotnosti, kde školiteľmi sú dobrovoľníci - študenti trenčianskych gymnázií, je zacielená na seniorov, ale vítaní sú všetci, ktorí si túžia osvojiť niečo nové.

Vyhodnotenie Manželskej hry

8. marec 2023

Počas Národného týždňa manželstva prebiehala Manželská hra, do ktorej sa mohol zapojiť každý manželský pár, ktorý využil 3 ponuky spriaznených prevádzok alebo sa zúčastnil podujatia. 

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2023 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga