A je to tu znova

2. december 2021
A je to tu znova

Po polroku relatívne pokojného obdobia sa nám vrátil lockdown, teda „obmedzovač pohybu“, ktorý každý nejakým spôsobom zvládame, alebo aj nezvládame...

Všetkých nás sa dotýkajú epidemiologické opatrenia, následky ochorenia, straty blízkych priateľov alebo rodinných príslušníkov, pohnuté osudy známych, spoločenský tlak z očkovania či neočkovania a podobne. Dôsledky zasahujú každého z nás a každý sa s nimi vyrovnávame svojím spôsobom. Mnohých sa zmocňuje strach, úzkosť, hnev, rozhorčenie, sklamanie, obavy z budúcnosti.

Zdá sa, že celé to opakujúce sa sprísňovanie a uvoľňovanie opatrení už trvá príliš dlho a čoraz častejšie sa stáva, že niektoré situácie v rodinách nezvládame vyriešiť optimálne. Aj pri tej najlepšej snahe môže vzniknúť napätie, či konflikt.

Čo s tým? Aj tentokrát sme tu pre vás. Nenechajte svoje problémy v sebe a prijmite ponuku na rozhovor, podeľte sa so svojimi starosťami. Nezostávajte s problémami sami.

V Centre pre rodinu Trenčín sa môžete obrátiť na koučov a psychológov, ktorí vám pomôžu zorientovať sa vo vašej situácii. Ozvite sa nám na telefónne číslo 0940 785 275 alebo napíšte na koucing(zavinac)cprtrencin.sk

Viac informácii o koučingu sa môžete dozvedieť v tomto článku.

Pre tých, ktorí chcú zlepšiť rodinnú pohodu, dávame do pozornosti zopár rodinných aktivít.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Národný týždeň manželstva 2022

25. január 2022

Centrum pre rodinu Trenčín v dňoch 14. – 20. februára 2022 už po ôsmykrát organizuje Národný týždeň manželstva (NTM) v Trenčíne.

Stretnutie lektorov kurzov prípravy na manželstvo s otcom biskupom v Trenčíne - ako ďalej?

12. január 2022

Nedeľa 9.1.2022 bola pre niektoré manželské páry z Trenčína a okolia výnimočná. Nielen pre romantické zimné počasie s poletujúcim snehom, ale aj pre horúci guláš a výborné koláče pripravené v Centre pre rodinu v Trenčíne.

A je to tu znova

2. december 2021

Po polroku relatívne pokojného obdobia sa nám vrátil lockdown, teda „obmedzovač pohybu“, ktorý každý nejakým spôsobom zvládame, alebo aj nezvládame...

Lampiónový sprievod Sv. Martina 2021

20. november 2021

Po dvoch rokoch sa opäť rozžiarili tváre starších, mladších i najmenších detí počas Lampiónového sprievodu sv. Martina, ktorý sa konal v piatok 12. novembra.

Realizácia projektu Pódiové zátišie

16. november 2021

Centrum pre rodinu Trenčín zrealizovalo vďaka podpore Trenčianskeho samosprávneho kraja v rámci environmentálneho programu Zelené oči projekt s názvom Pódiové zátišie.  Cieľom projektu bola úprava priestoru v okolí pódia tak, aby z neho vznikla príťažlivá zóna, ktorá by zapadla do celkového vzhľadu. Podmienkou bolo zachovanie a zlepšenie kvality prostredia na využívanie pre pravidelné akcie ako napr. detské divadielko, diskusie, kvízy, či koncerty. Motiváciou pre úpravu tejto časti záhrady bola potreba sfunkčniť a  a upraviť tento zanedbaný priestor.  Zámerom bolo, aby v rámci tohto priestoru za pódiom ako aj povedľa neho, vznikla príjemná oddychová zóna, kde si môžu návštevníci posedieť, a zároveň vytvoriť  zázemie pre účinkujúcich.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2022 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Tvorba web stránok - Ján Ďuriga