A je to tu znova

2. december 2021
A je to tu znova

Po polroku relatívne pokojného obdobia sa nám vrátil lockdown, teda „obmedzovač pohybu“, ktorý každý nejakým spôsobom zvládame, alebo aj nezvládame...

Všetkých nás sa dotýkajú epidemiologické opatrenia, následky ochorenia, straty blízkych priateľov alebo rodinných príslušníkov, pohnuté osudy známych, spoločenský tlak z očkovania či neočkovania a podobne. Dôsledky zasahujú každého z nás a každý sa s nimi vyrovnávame svojím spôsobom. Mnohých sa zmocňuje strach, úzkosť, hnev, rozhorčenie, sklamanie, obavy z budúcnosti.

Zdá sa, že celé to opakujúce sa sprísňovanie a uvoľňovanie opatrení už trvá príliš dlho a čoraz častejšie sa stáva, že niektoré situácie v rodinách nezvládame vyriešiť optimálne. Aj pri tej najlepšej snahe môže vzniknúť napätie, či konflikt.

Čo s tým? Aj tentokrát sme tu pre vás. Nenechajte svoje problémy v sebe a prijmite ponuku na rozhovor, podeľte sa so svojimi starosťami. Nezostávajte s problémami sami.

V Centre pre rodinu Trenčín sa môžete obrátiť na koučov a psychológov, ktorí vám pomôžu zorientovať sa vo vašej situácii. Ozvite sa nám na telefónne číslo 0940 785 275 alebo napíšte na koucing(zavinac)cprtrencin.sk

Viac informácii o koučingu sa môžete dozvedieť v tomto článku.

Pre tých, ktorí chcú zlepšiť rodinnú pohodu, dávame do pozornosti zopár rodinných aktivít.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Deň rodiny v Trenčianskom parku nesklamal

26. máj 2022

Park pri stanici v Trenčíne v nedeľu 15.5.2022 ožil nevšedným spôsobom. O 14:00 totiž odštartovala tohtoročná oslava Dňa rodiny. Začali sme svätou omšou, ktorú na pódiu v parku zahájil vdp. Juraj Križan. Rodiny sa priebežne schádzali aj vďaka ponuke bohatého kultúrno-zábavného programu a rôznych sprievodných aktivít.

Rekonštrukcia Centra pre rodinu 3 - 2 - 1 - štart!

28. apríl 2022

Centrum pre rodinu Trenčín sa nachádza na medzníku a stojí pred náročnou etapou svojej existencie. Pred 6 rokmi, keď CPR začínalo, nás ani vo sne nenapadlo, do akých rozmerov sa dostaneme.

Slávnostné posvätenie Sochy Rodiny

26. apríl 2022

Rok 2021 bol pre Centrum pre rodinu Trenčín výnimočný, oslávili sme 6. výročie vzniku nášho občianskeho združenia. Za posledný rok sa udialo mnohé. Postupnými malými krokmi sa posúvame vpred - smerom k rekonštrukcii nášho priestoru a priľahlej záhrady. 

Krížová cesta rodín

11. apríl 2022

V nedeľu 3. apríla zorganizovalo centrum pre rodinu v rámci pôstneho obdobia Krížovú cestu pre rodiny. Konala sa na kalvárií v Dolnej Porube, ktorá je obcou s dušou v srdci Strážovských vrchov.

Výstava obrazov z prostredia Vlkolínca

30. marec 2022

Koncom marca sa tešíme novej výstave z prostredia Vlkolínca - od autora Martina Gašpara. 

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2022 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga