Národný týždeň manželstva 2021

25. január 2021
Národný týždeň manželstva 2021

Pandémia mení naše plány, ale Národný týždeň manželstva zostáva.

Už sme si zvykli na kampaň Národný týždeň manželstva (NTM). Je inšpiráciou na reštart manželstva, ktorým sa snažíme zviditeľniť krásu a význam manželstva. Chceme poukázať na to, že sa oplatí byť spolu a spolu bojovať proti svojim slabostiam. Nielen počas jedného týždňa chceme namiesto pandémie koronavírusu pandémiu tolerancie, lásky a obnovy manželského záväzku.

Tohtoročnou témou NTM je “Bezpečne v manželstve”. Dnes, kedy je bezpečnejšie udržiavať si od druhých fyzický odstup, je o to dôležitejšie nepodceňovať blízkosť v manželstve. Blízkosť - fyzická aj duševná - nás chráni pred smrteľným vírusom nespokojnosti, osamelosti či neistoty. Dáva nám bezpečie.

Aby sme si mohli byť blízki, musíme medzi sebou zbúrať múry predsudkov, kritiky, vlastných predstáv o druhom. Je to veľké dobrodružstvo, do ktorého vstupuje Boh. Narozdiel od iných dobrodružstiev, toto sa najlepšie žije vo všednosti, kedy nás nerozptyľujú iné, nedôležité veci. Práve súčasná situácia nám ponúka všednosť priam na tanieri. Využime ju pre svoje manželstvo a búrajme múry, ktoré sa nám vo všednosti najlepšie odhaľujú.

Centrum pre rodinu Trenčín vám ponúka 7-dňovú inšpiráciu, ako prežiť dobrodružstvo v manželstve s Bohom. Každý deň vás vovedie do zázrakov, ktoré môžete zažívať v manželstve aj vo vzťahoch k svojim blízkym. Ak máte záujem o 7-dňový program Dobrodružstvo v manželstve s Bohom, stačí kliknúť. Jednotlivé dni pozveme Ježiša kráčať s nami po vode, utíšiť búrku, premeniť vodu na víno či pošliapať s nami hadovi hlavu. A to všetko vo “všednosti” každého dňa.

Ďalšie informácie nájdete už čoskoro na našom webe i facebooku.

 

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

NTM 2021 - ako ste ho prežili?

2. marec 2021

Máme za sebou nezvyčajný ročník Národného týždňa manželstva. Hoci sa uskutočnil vo zvyčajnom čase, prebehol v inej forme, než na akú sme zvyknutí.

Sponzorský dar

1. marec 2021

Vďaka sponzorskému daru od firmy Wentas s.r.o. rozdalo vo februári naše centrum v spolupráci so združením Misia lásky 13 paliet kukuričných chrumiek na viacerých miestach a potešilo tým veľkých i malých.

Dobrodružstvo v manželstve s Bohom

5. február 2021

Už ste niekedy išli v tobogáne, v ktorom bola úplná tma? Hoci viete, že ste v bezpečí, že tobogán je odskúšaný, aj tak je to silný zážitok.

2% pre CPR Trenčín v roku 2021

28. január 2021

Ak chcete prejaviť podporu centru pre rodinu, darujte percentá z vašich daní nášmu občianskemu združeniu CPR Trenčín. Váš záujem a podpora nás posúva ďalej. Ďakujeme.

Národný týždeň manželstva 2021

25. január 2021

Pandémia mení naše plány, ale Národný týždeň manželstva zostáva.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2021 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Tvorba web stránok - Ján Ďuriga