Otec a junior 2023

28. júl 2023 galéria udalosť
Otec a junior 2023

Partia otcov so svojimi synmi vo veku 6-14 r. sa vybrala na predĺžený víkend 20. - 23.7. do Pienín. Už názov autobusu Sunbus naznačoval, že pekné počasie je zajednané.

"Ubytovaní", lepšie povedané ustanovaní, boli v kempe v Červenom Kláštore. Už na druhý deň ráno absolvovali cvičný splav na gumených raftoch po Dunajci, poobede ostrý trojhodinový splav do poľského Kroščenka, kde opäť zastanovali. Počas dňa sa nedalo vyhnúť osvieženiu vo vode, ani lodným útokom pôvodne priateľských spolu-rafťákov. Obľúbený bol tiež slalom medzi plte a bolo ich tam mrte. V poľskom kempe sa strhol spontánny medzigeneračný futbalový zápas s fluktujúcim počtom hráčov, v ktorom sa hralo o každý centimeter neohraničeného ihriska. Ráno po spakovaní, svorka chlap(c)ov cez hory a vrch Tri korony prešla naspäť do domovského tábora. Odtiaľ sa splavili do Lesnice a na bicykloch po neskolaudovanej cykloceste bez zábradlia naspäť. Večer bola opekačka za zvukov plieskajúcich bičov.

Zdrojom mnohých žartov bolo tiež stravovanie v bufete kempu s emancipovanou obsluhou. Každé ráno sme začínali svätou omšou, v nedeľu bola v starobylom kostole v areáli kláštora. Ale hlavne si otcovia so synmi užili spoločný čas, ktorý sa počas roka tak ťažko hľadá.

Veľká vďaka patrí otcom organizátorom, otcovi kaplánovi aj otcovi Nebeskému.


Pozrite si aj udalosť v kalendári a fotky k tomuto článku.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

16. ročník podujatia Hviezdy deťom - boli sme pri tom

28. jún 2024

Trenčín sa opäť stal dejiskom významného charitatívneho podujatia „Hviezdy deťom“, ktoré prebehlo už po šestnásty krát a opäť na Štadióne Sihoť, kde celá myšlienka pred rokmi začala.

Neplatení hrdinovia - uspeli sme v hlasovaní na podporu nášho projektu

18. jún 2024

Centrum pre rodinu v Trenčíne za dobu svojej existencie funguje do veľkej miery na práci dobrovoľníkov. Postupom času sa nám darí pracovať s dobrovoľníkmi systematickejšie. Zapojili sme sa do Participatívneho komunitného rozpočtu TSK s projektom "Neplatení hrdinovia". Cieľom projektu bolo podporiť a rozšíriť dobrovoľníctvo, ktoré je kľúčové pre naše centrum.

Akcia Otec a dcéra jún 2024 v Pastoračnom centre Jonatán

13. jún 2024

Od 6. júna do 9. júna 2024 sa v Pastoračnom centre Jonatán konala výnimočná akcia zameraná na budovanie vzťahu medzi otcom a dcérou. Na tento predĺžený víkend sa stretlo 13 párov, kde dievčatá vo veku 14 až 16 rokov spoločne so svojimi otcami prežívali nezabudnuteľné chvíle plné zážitkov, dobrodružstiev a vzájomného spoznávania.

Akcia Otec a dcéra v Pastoračnom centre Jonatán

13. jún 2024

Od 6. júna do 9. júna 2024 sa v Pastoračnom centre Jonatán konala výnimočná akcia zameraná na budovanie vzťahu medzi otcom a dcérou. Na tento predĺžený víkend sa stretlo 13 párov, kde dievčatá vo veku 14 až 16 rokov spoločne so svojimi otcami prežívali nezabudnuteľné chvíle plné zážitkov, dobrodružstiev a vzájomného spoznávania.

Otec & syn na mori 2024 - Dobrodružstvo na Jadrane

10. jún 2024

V máji sa uskutočnila nezabudnuteľná plavba určená na prehĺbenie vzájomných vyťahov otcov a synov, ktorú organizovalo Centrum pre rodinu Trenčín. Tento jedinečný program, ktorý trval od soboty 11. mája do soboty 18. mája, priniesol do života účastníkov mnoho vzácnych okamihov. Na palubách dvoch desaťmiestnych lodí typu Dufour sa plavilo 8 párov otcov a synov, animátor, kňaz a 2 kapitáni.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2024 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga