Sústredenie pre muža a ženu

20. február 2023 galéria udalosť
Sústredenie pre muža a ženu

Ak ste športovci alebo aspoň fanúšikovia športu, viete, že v ňom nemôžete byť úspešní bez pravidelného a systematického tréningu.

Okrem pravidelných tréningov športovci absolvujú aj rôzne sústredenia, kde ešte intenzívnejšie zdokonaľujú zručnosti, ktoré potrebujú vycibriť. Ak sa trošku venujete budovaniu svojho manželstva a záleží Vám na milovanej manželke, milovanom manželovi, určite už viete, že aj manželia potrebujú pravidelný tréning a minimálne raz za sezónu kvalitné sústredenie. Športovci (najmä tí slovenskí) si dobre rozmyslia, kam sa na vyberú na sústredenie, aby ťažko získané financie nevzišli nazmar. Tak aj manželia, ktorí túžia, aby ich láska napredovala, pravidelne trénujú a vyhľadávajú kvalitné sústredenia, aby ich dovtedajší spoločný život a nadobudnuté hodnoty nevzišli nazmar.

K jedným, nebojím sa napísať, z profesionálnych centier, ktoré ponúkajú veľmi kvalitné podmienky k tréningu a sústredeniam pre manželské páry, patrí aj Centrum pre rodinu v Trenčíne. Celoročne organizuje rôzne rodinné aktivity a jedným z vrcholov jeho činnosti je možnosť pre manželov zapojiť sa do týždenného intenzívneho sústredenia, ktoré sa pod názvom Národný týždeň manželstva tento rok konalo 13.-19. februára.
Posúďte sami. Manželia, ktorí túžia, aby ich láska bola posilňovaná, vzrastajúca a stále vášnivejšia, mali počas tohto týždňa možnosť zapojiť sa do viacerých, manželstvo posilňujúcich činností:
– tanec - pod vedením profesionálov z tanečnej školy manželov Paškovcov
– spev - pod vedením profesionálnej chválovej skupiny Lámačské chvály
– vrhanie - manželský bowlingový zápas v profesionálnom centre v Zámostí
– chôdza – nordic walking s profi trénerom
– slovenská hádzaná – alko či nealko zápolenie manželov na rôznych občerstvovacích staniciach vo viacerých častiach Trenčína
– rehabilitácia – možnosť absolvovať masáže, wellness
– vedomosti – moderovaný manželský kvíz
– požehnanie – obnova manželských sľubov počas svätej omše v kostole Svätej rodiny na Juhu
Centrum v tomto týždni sprostredkovávalo množstvo ďalších aktivít.

Možno sa pýtate prečo o tom píšem. S manželkou sme svoji už 25 rokov. Počas tohto obdobia boli fázy, kedy sme zanedbávali starostlivosť o seba a vtedy náš vzťah chladol a odcudzovali sme sa. Preto sa snažíme pravidelne trénovať a zúčastňovať sa rôznych sústredení. Ďakujem Dobrému Bohu za toto poznanie, pretože aj po 25 rokoch sa teším domov z práce, rád s manželkou tancujem, zabávam sa, zúčastňujem sa rôznych aktivít, stále sa teším na čas trávený v jej prítomnosti a spoločne žijeme pre naše deti a užívame si ich úspechy.


Pozrite si aj udalosť v kalendári a fotky k tomuto článku.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

16. ročník podujatia Hviezdy deťom - boli sme pri tom

28. jún 2024

Trenčín sa opäť stal dejiskom významného charitatívneho podujatia „Hviezdy deťom“, ktoré prebehlo už po šestnásty krát a opäť na Štadióne Sihoť, kde celá myšlienka pred rokmi začala.

Neplatení hrdinovia - uspeli sme v hlasovaní na podporu nášho projektu

18. jún 2024

Centrum pre rodinu v Trenčíne za dobu svojej existencie funguje do veľkej miery na práci dobrovoľníkov. Postupom času sa nám darí pracovať s dobrovoľníkmi systematickejšie. Zapojili sme sa do Participatívneho komunitného rozpočtu TSK s projektom "Neplatení hrdinovia". Cieľom projektu bolo podporiť a rozšíriť dobrovoľníctvo, ktoré je kľúčové pre naše centrum.

Akcia Otec a dcéra jún 2024 v Pastoračnom centre Jonatán

13. jún 2024

Od 6. júna do 9. júna 2024 sa v Pastoračnom centre Jonatán konala výnimočná akcia zameraná na budovanie vzťahu medzi otcom a dcérou. Na tento predĺžený víkend sa stretlo 13 párov, kde dievčatá vo veku 14 až 16 rokov spoločne so svojimi otcami prežívali nezabudnuteľné chvíle plné zážitkov, dobrodružstiev a vzájomného spoznávania.

Akcia Otec a dcéra v Pastoračnom centre Jonatán

13. jún 2024

Od 6. júna do 9. júna 2024 sa v Pastoračnom centre Jonatán konala výnimočná akcia zameraná na budovanie vzťahu medzi otcom a dcérou. Na tento predĺžený víkend sa stretlo 13 párov, kde dievčatá vo veku 14 až 16 rokov spoločne so svojimi otcami prežívali nezabudnuteľné chvíle plné zážitkov, dobrodružstiev a vzájomného spoznávania.

Otec & syn na mori 2024 - Dobrodružstvo na Jadrane

10. jún 2024

V máji sa uskutočnila nezabudnuteľná plavba určená na prehĺbenie vzájomných vyťahov otcov a synov, ktorú organizovalo Centrum pre rodinu Trenčín. Tento jedinečný program, ktorý trval od soboty 11. mája do soboty 18. mája, priniesol do života účastníkov mnoho vzácnych okamihov. Na palubách dvoch desaťmiestnych lodí typu Dufour sa plavilo 8 párov otcov a synov, animátor, kňaz a 2 kapitáni.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2024 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga