Sústredenie pre muža a ženu

20. február 2023 galéria udalosť
Sústredenie pre muža a ženu

Ak ste športovci alebo aspoň fanúšikovia športu, viete, že v ňom nemôžete byť úspešní bez pravidelného a systematického tréningu.

Okrem pravidelných tréningov športovci absolvujú aj rôzne sústredenia, kde ešte intenzívnejšie zdokonaľujú zručnosti, ktoré potrebujú vycibriť. Ak sa trošku venujete budovaniu svojho manželstva a záleží Vám na milovanej manželke, milovanom manželovi, určite už viete, že aj manželia potrebujú pravidelný tréning a minimálne raz za sezónu kvalitné sústredenie. Športovci (najmä tí slovenskí) si dobre rozmyslia, kam sa na vyberú na sústredenie, aby ťažko získané financie nevzišli nazmar. Tak aj manželia, ktorí túžia, aby ich láska napredovala, pravidelne trénujú a vyhľadávajú kvalitné sústredenia, aby ich dovtedajší spoločný život a nadobudnuté hodnoty nevzišli nazmar.

K jedným, nebojím sa napísať, z profesionálnych centier, ktoré ponúkajú veľmi kvalitné podmienky k tréningu a sústredeniam pre manželské páry, patrí aj Centrum pre rodinu v Trenčíne. Celoročne organizuje rôzne rodinné aktivity a jedným z vrcholov jeho činnosti je možnosť pre manželov zapojiť sa do týždenného intenzívneho sústredenia, ktoré sa pod názvom Národný týždeň manželstva tento rok konalo 13.-19. februára.
Posúďte sami. Manželia, ktorí túžia, aby ich láska bola posilňovaná, vzrastajúca a stále vášnivejšia, mali počas tohto týždňa možnosť zapojiť sa do viacerých, manželstvo posilňujúcich činností:
– tanec - pod vedením profesionálov z tanečnej školy manželov Paškovcov
– spev - pod vedením profesionálnej chválovej skupiny Lámačské chvály
– vrhanie - manželský bowlingový zápas v profesionálnom centre v Zámostí
– chôdza – nordic walking s profi trénerom
– slovenská hádzaná – alko či nealko zápolenie manželov na rôznych občerstvovacích staniciach vo viacerých častiach Trenčína
– rehabilitácia – možnosť absolvovať masáže, wellness
– vedomosti – moderovaný manželský kvíz
– požehnanie – obnova manželských sľubov počas svätej omše v kostole Svätej rodiny na Juhu
Centrum v tomto týždni sprostredkovávalo množstvo ďalších aktivít.

Možno sa pýtate prečo o tom píšem. S manželkou sme svoji už 25 rokov. Počas tohto obdobia boli fázy, kedy sme zanedbávali starostlivosť o seba a vtedy náš vzťah chladol a odcudzovali sme sa. Preto sa snažíme pravidelne trénovať a zúčastňovať sa rôznych sústredení. Ďakujem Dobrému Bohu za toto poznanie, pretože aj po 25 rokoch sa teším domov z práce, rád s manželkou tancujem, zabávam sa, zúčastňujem sa rôznych aktivít, stále sa teším na čas trávený v jej prítomnosti a spoločne žijeme pre naše deti a užívame si ich úspechy.


Pozrite si aj udalosť v kalendári a fotky k tomuto článku.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Deň dobrovoľníkov a podporovateľov

19. september 2023

Stretli sme sa opäť po roku. Opäť v záhrade Centra pre rodinu. Opäť sme zažili priateľské stretnutia, osobné rozhovory pri výborných chlebíčkoch a domácich zákuskoch. Zahrala nám skvelá kapela Aurelius Q. 

Čaro byliniek

4. september 2023

Ako sa tvorilo s bylinkami

Tutti frutti leto

1. september 2023

O nemeckom tábore na začiatku leta sme už písali. Náš letný príbeh však pokračuje ďalším táborom...

Otec a junior 2023

28. júl 2023

Partia otcov so svojimi synmi vo veku 6-14 r. sa vybrala na predĺžený víkend 20. - 23.7. do Pienín. Už názov autobusu Sunbus naznačoval, že pekné počasie je zajednané.

Denný nemecký tábor 2023

25. júl 2023

Centrum pre rodinu sa v týždni od 10. – 14. 7. 2023 naplnil detskými hlasmi, radosťou a smiechom. Po tretí krát sme aj s podporou sponzora spol. Guzmänner ponúkli denný jazykový tábor, kde nás aj tento rok čakal program so zábavným učením nemeckého jazyka a bohatou škálou aktivít a hier. V priestoroch centra sme sa nielen učili, spievali a tancovali, ale v prestávkach aj vychutnali pestré desiaty, obedy a olovranty. Počas tábora bol s nami aj náš nový pán kaplán o. Pavol, ktorý nám odslúžil sv. omše vo Farskom kostole a pomohol pri výdaji obedov.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2023 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga