Popoludnie so slovenčinou - pokračovanie

1. február 2023, 15:30 Farská 12
Popoludnie so slovenčinou - pokračovanie

V novom roku opäť pozývame občanov Ukrajiny na pokračovanie konverzácie v slovenčine.

Cyklus kurzu je naplánovaný na dni pondelok - streda - piatok. Začiatok kurzu oznámime prihláseným záujemcom.

Na konverzáciu je potrebné sa prihlásiť prostredníctvom formuláru v slovenskom alebo ukrajinskom jazyku. Kurz sa uskutoční v prípade minimálne 5 záujemcov. Lektormi budú tak ako v minulosti dobrovoľníci. Poplatok za kurz je dobrovoľný.

Оглядом на збільшення інтересу до покращення словацької розмови ми знову відкриваємо курс словацької мови, який буде зосереджений на нормальній розмовній розмові. Якщо вас зацікавила така форма навчання, реєструйтесь будь ласка у цій формі. Курси проходитимуть у другій половині дня 3 рази на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця). Викладачами будуть лектори – волонтери. Ціна за курс є добровільною.

Chcem podporiť CPR

Prehľad mesiaca

Najnovšie články

Deň dobrovoľníkov a podporovateľov

19. september 2023

Stretli sme sa opäť po roku. Opäť v záhrade Centra pre rodinu. Opäť sme zažili priateľské stretnutia, osobné rozhovory pri výborných chlebíčkoch a domácich zákuskoch. Zahrala nám skvelá kapela Aurelius Q. 

Čaro byliniek

4. september 2023

Ako sa tvorilo s bylinkami

Tutti frutti leto

1. september 2023

O nemeckom tábore na začiatku leta sme už písali. Náš letný príbeh však pokračuje ďalším táborom...

Otec a junior 2023

28. júl 2023

Partia otcov so svojimi synmi vo veku 6-14 r. sa vybrala na predĺžený víkend 20. - 23.7. do Pienín. Už názov autobusu Sunbus naznačoval, že pekné počasie je zajednané.

Denný nemecký tábor 2023

25. júl 2023

Centrum pre rodinu sa v týždni od 10. – 14. 7. 2023 naplnil detskými hlasmi, radosťou a smiechom. Po tretí krát sme aj s podporou sponzora spol. Guzmänner ponúkli denný jazykový tábor, kde nás aj tento rok čakal program so zábavným učením nemeckého jazyka a bohatou škálou aktivít a hier. V priestoroch centra sme sa nielen učili, spievali a tancovali, ale v prestávkach aj vychutnali pestré desiaty, obedy a olovranty. Počas tábora bol s nami aj náš nový pán kaplán o. Pavol, ktorý nám odslúžil sv. omše vo Farskom kostole a pomohol pri výdaji obedov.

Archív článkov

0940 785 275 info@cprtrencin.sk Farská 12, 911 01 Trenčín facebook.com/cprtrencin
© 2015-2023 Centrum pre rodinu Trenčín Všetky práva vyhradené.
Nastavenie cookies | Tvorba web stránok - Ján Ďuriga